2752
2734
عنوان

دعوا تو بارداری ممکنه بچم چیزیش شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 31 پست
نه ولی دعوا نکن و اهمیت نده اخرش کار درست میشه

خیلی سعی میکنم بی تفاوت باشه .ولی رو مخم میره .منم اخلاقم بد شده 

از رابطه فراریم 

مردا هم بنده این چیزان 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
ممنون عزیزم  مطمین هستین؟ من دارم خودخوری میکنم  مادر بدی بودم  حالم بده

آره عزیزم مطمئنم ولی اگر  میخوای خیالت راحت بشه برو دکتر که بیخودی استرس نکشی 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آروم‌باش با بچه ات خرف بزن نوازشش کن از چیزی هم‌نترس اون‌جاش امنه ولی دعوا و اعصاب خوردی رو بذار کنا ...

اها منم براش پس اهنگ میذارم .من بد بختی باهاش حرف میزنم و اهنگ و هر چی باز گریم میگیره .کلا هر چی دستم میره سمت شکمم اشکم میاد .بد جور دلتنگ تو دلیم شدم .فکر کنم دارم افسرده میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
نه بابا.از ۲۴ ساعت ۲۰ساعتشو خواب بود.ماشالا خوش اخلاق خوش اشتها خوش خواب....یک هزارم مشکلاتی که اینج ...

خداروشکر 

منکه شانس نیاوردم بارداریم پراسترس بود بچم پدرمودراورد اصلا قابل وصف نیست 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2731
نه بابا.از ۲۴ ساعت ۲۰ساعتشو خواب بود.ماشالا خوش اخلاق خوش اشتها خوش خواب....یک هزارم مشکلاتی که اینج ...

ایول مادر خوش شانس .برا نی نی منم دعا کنید .قلبش بزنه .من نگرانشم 😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره عزیزم مطمئنم ولی اگر  میخوای خیالت راحت بشه برو دکتر که بیخودی استرس نکشی

دیگه سنو نمیخوام بدم .هر روز هر روز سنو واقعا بده جدا از بحث مادیش 

هنوز  دو هفته پیش سنو بودم .شبکه بهداشت از ۱۶ هفته صدا قلبشو میتونه چک کنه دو سه روز دیگه میرم .ولی نگرانم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها منم براش پس اهنگ میذارم .من بد بختی باهاش حرف میزنم و اهنگ و هر چی باز گریم میگیره .کلا هر چی دس ...

اهنگای قدیم بلک‌ کتس که پیروز میخونه رو‌بذار 

من‌وسط گریه اونو‌گذاشتم پاشدم انقدر رقصیدم‌پام‌گرفت 😂

اهنگ شاد سطح انرژی ادمو خود‌به خود بالا میبره

این دوران از موزیک غمگین دوری کن 

هورمونا پدرمونو دراوردن ، یه سلکشن شاد برای خودت و‌تو‌دلیت درست کن ، هر روز گوش بده 

اهنگای قدیم بلک‌ کتس که پیروز میخونه رو‌بذار  من‌وسط گریه اونو‌گذاشتم پاشدم انقدر رقصیدم‌پام‌گ ...

من عین دیوونه هام فقط تمایل به اهنگ غمگین دارم .الانم دلم از شوهرم گرفته 

هر چند میدونم به خودم نمیرسم به خونه نرسیدم میدونم از رابطه فراریم و زن خوبی نیستم ولی من دست خودم نیست 

فکر نمیکردم باردار بشم و اینجور با هم بحث کنیم 

صبح قبل رفتن منو بوس کرد

من ولی دلم ازش گرفته 

دلم نمیخوادش 

چون باعث ناراحتیه پسرم شد 

میترسم افسرده بشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله بسلامتی بغل بگیریش عزیزم.

ان شا الله ان شا الله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من عین دیوونه هام فقط تمایل به اهنگ غمگین دارم .الانم دلم از شوهرم گرفته  هر چند میدونم به خود ...

سطح هورمونا تغییر کرده حساستر شدیم 

نترس از هفته دیگه جیزی شبیه نیشگون حس کردی حرکتای بچه اس 

مثل ماهی گلی وول وول میخوره 

اونوقت میفهمی هیچکی و هیچ چیز ارزش ناراحتی نداره، دنیاتو عوض میکنه ، از این دوران لذت ببر ، وقت واسه همه چی زیاده،  بیشتر وقتتو بذار برای خودتو پسرت 

کار خونه همیشه هست ، برو بیا و‌مهمونی همیشه هست واسه این چیزا خودتو اذیت نکن ، این احساس ترسه که باعث شده از رابطه فراری بشی ولی خب به همسرتم‌توجه کن ، مردا این دوران تحت فشارن یکم درکش کن . حس خوبتو به همسرت انتقال بده 

دست همسرتو بگیر بذار رو شکمت بذار انرژی پدرشو‌حس کنه 

از الان براش لالایی انتخاب کن و مداوم بخون ، بعدا که بدنیا بیاد براش اشناء و زودتر اروم ميشه 

انشالله به ارومي و خوشي بگذروني اين دورانو

سطح هورمونا تغییر کرده حساستر شدیم  نترس از هفته دیگه جیزی شبیه نیشگون حس کردی حرکتای بچه اس&n ...

لعنت به من 

باورت میشه من حتی با متنی که نوشتی برام اشکم در اومد

نمیدونم چم شده

کلا احساسی بودم ولی نه در این حد 

حتما حتما سعی میکنم بیشتر به بچم توجه کنم و اهنگ و لالایی براش اوکی کنم

کاش تکون میخود که اروم بشم که خیالم راحت بشه

ولی از دست شوهرم خیلی ناراحتم و میخوام چند روز قهر باشم 

اصلا حوصلشا ندارم واسه رابطه هم من میلم صفر شده نمیدونم چرا و سختمه .اصلا از ش هرم بدم میاد جدیدا .میخوام بره خونه مدرش امش .منم تنها باشم 

هوووف روانی شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لعنت به من  باورت میشه من حتی با متنی که نوشتی برام اشکم در اومد نمیدونم چم شده کلا احساسی ب ...

عزيييزم مييگذره ، يه بحران تو بارداريه ،زن و شوهر تعهداتي نسبت به هم دارن ، حتي اگه سختته ببخشيد اينجوري ميگم ولي جور ديگه اي به شوهرت رسيدگي كن 

بيا يه جور ديگه به داستان نگاه كنيم ، همسرت يه چيزي رو ميخواست شما نميخواستي ، معادله رياضي، مثبت در منفي جواب ميسه منفي چون يه طرف داستان نخواسته اون كارو انجام بده ، يه اتفاق بود و تموم شد رفت . وقتي بوست كرده يعني دلجويي كرده ديگه 

اگه توان داري يه غذاي خوب درست كن ، نميتوني مثلا به همسرت بگو دو سيخ كباب بگير من برنج ميذارم اگه همينم نميتوني بگو امروز توان ندارم ميشه غذا بگيري 

باهم غذا بخوريد فيلم خوب ببينيد وقت بذاريد براي هم 

فاصله گرفتن تصميم درستي نيست چون دوتا ادم ناراحت تو دو نقطه جدا از هم ميشيد ، اين ادامه دادن ناراحتي واقعا تو اين شرايط نه براي خودت خوبه نه بچه . 

يكم رها كن همه چيزو ، همسرت حتما نياز داره كه درخواست رابطه ميكنه باز بيا يه جور ديگه بهش نگاه كنيم ، داري پسردار هم ميشي اين ديدگاه ميتونه برات جالب باشه، مردا يه مخزني دارن كه وقتي پر ميشه بايد خالي بشه ، حالا اين خالي شدن ميتونه با دست انجام بشه ميتونه خود به خود از فشار زياد تو خواب باشه ميتونه با عشقشون باشه 

الان اون مخزن پر شده و نياز به تخليه داره ، به عنوان همسر كمكش كن تخليه شه . 

عزيييزم مييگذره ، يه بحران تو بارداريه ،زن و شوهر تعهداتي نسبت به هم دارن ، حتي اگه سختته ببخشيد اين ...

ممنون از راهنمایی هات عزیزم

شاید من لجباز و قد و یک دندم 

ولی انگار توقعم تو بارداری براورده نشده

حس میکنم تو این دوران هر چی من میگم باید بگه باشه 

حالا زیاد گیر بهم داده و کلافم

در کل فعلا که از صبح که بیدار شدم بجز دست شویی اب خالی هم نخوردم و دراز کشیدم 

ببینم کی رو به راه میشم

نمیتونم فوری خوب بشم و بگم غذا و فلان ولی سعی میکنم بحث نکنم و کوتاه بیام 

اما باید متوجه اشتباهش بشه

بازم ممنون عزیرم 😘

برای پسرم دعا کن حالش خوب باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706