2752
2734
عنوان

دو راهی سخت !

| مشاهده متن کامل بحث + 1544 بازدید | 47 پست
نگران که دروغ چرا هستم ولی با خودم میگم شاید برای رفتن این هزینه رو باید بدم میخوام منطقی باشم اما ی ...

صبورا ارغوانم داره اسیب میبینه! داره الگو برادری میکنه! 

اگر اونطور که حدس میزنی شخیصیت نارسیس باشه فقط روانشناس میتونه کمک کنه... 

میخوای تا می ادامه بدی؟ هنوز هم سر قرارت که بری هستی؟ 

عذر میخوام ولی اصلا بهت محبتی میکنه؟ 

چقدر حرف میزنماااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صبورا ارغوانم داره اسیب میبینه! داره الگو برادری میکنه!  اگر اونطور که حدس میزنی شخیصیت نارسیس ...

ببخشید عزیزم همسر منم شیبه به همسر استارتره.درست میگین که واقعا بچها اسیب میبینن،ولی چکار کنیم؟ مثلا همسر من حتی حاضر نیست روانشناسم بره

ببخشید عزیزم همسر منم شیبه به همسر استارتره.درست میگین که واقعا بچها اسیب میبینن،ولی چکار کنیم؟ مثلا ...

اگر شخصیت نارسیس باشه«که خودش شدت های مختلف داره» خیلی کم امکانش هست قبول کنند که بیمارند و به روانشناس مراجعه نمیکنند! 

و خب از نظر شما پدر که خانواده رو تحقیر میکنه؟ بد دهن هست، و.... بچه اسیب نمی بینه؟ 

همه‌ی ما حق زندگی داریم حتی همسرتون که شخصیت ببماری دارند اما اگر با عدم اگاهی بخوای به این رابطه ادامه بدی نفر بعدی و چه بسا بعدتر شما و دخترتون هستید که این دایره اختلال شخصیت رو ادامه میدید. 

ولی اگر حداقل خودتون برید روانشناس، راه و تکنیک های مناسب برای رفتار با پارتنر رو به شما یاد میده 

صبورا ارغوانم داره اسیب میبینه! داره الگو برادری میکنه!  اگر اونطور که حدس میزنی شخیصیت نارسیس ...

آره من گاهی تو اوج خشم یه چیزی میگم قشنگ ارغوان با سن کمش همه رو حفظ میکنه به موقعش میگه متاسفانه هر چقدر سعی میکنم دورش نگهدارم نمیشه این بچه وسط،معرکه است !

صد در صد شخصیتش همینه باورت میشه داشتم در مورد این تیپ میخوندم انگار شوهرم جلوم بود الان هشت ساله حدودا ازدواج کردیم باورت میشه منو به اسمم صدا نمیزنه ! 

وقتی نظرات خانم های دیگه رو میخوندم که دقیقا این جمله نوشته بودن گریه ام گرفت من تا همین روزها فکز میکردم اسمم دوست نداره 😭

بی نهایت بی احساس و تحقیر کن تا الان یه بار ازم تعریف نکرده همش تحقیر و توهین حس ناکافی بودن بهم داده به شدت اعتماد به نفسم ازم گرفته بود تا دقیقا همون دهم تیرماه ۱۴۰۰ که تمام مسائلم با خانوادم در میون گذاشتم و اونا بهم اعتماد به نفس دادن و همین که حرفام اونجا میزنم حالمو بهتر کرده ! آزمون قبول شدم عوض تبریک گفت لذار مصاحبه رو رد کنی بعد جو گیر شو ! 

نه محبت کلامی اصلا و ابدا ، تماس فیزیکی فقط موقع رابطه وگرنه روزها خونه باشیم یا دوره پریودم اصلا نزدیک هم نمیشینه .

صد در صد سر قرارم هستم حالا که تیپ شخصیتش شناختم دیگه امیدم کلا از دست دادم این هرگز خوب نمیشه 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
من عاشق ازغوان ماشالاش باشه چقد پخته صحبت میکنه خداحفظش کنه خوشم میاد مشتقل بزرگش کردی الههم صل علی ...

بچه ام خیلی زودتر از بقیه بچه ها این مسايل درک کرد ، یه وقتایی پیشنهاد فرار میده یه وقتایی درد دل میکنه شب آرزوها بود که باباش دعواش کرد و دستش محکم گرفت منم اوردم بچه رو اتاق تا بخوابه باهاش حرف میزدم یهو بهش گفتم امشب شب آرزوهاست هر چی میخوای به خدا بگو اول از همه دعا کن بابا خوب بشه دستاش بلند کرد وسط گفتنش به خدا پسیمون شد لباش چید و با اشک و هق هق گفت خدام نمیتونه خوبش کنه 😭😭😭

به شدت میفهه دلم برای همین فهمیدناش آتیشه

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
بچه ام خیلی زودتر از بقیه بچه ها این مسايل درک کرد ، یه وقتایی پیشنهاد فرار میده یه وقتایی درد دل می ...

بمیرم برا دل دختر کوچولوت.واقعا اشکم دراومد.منم مثل دختر گلت هر دعا چله نذری هررر روشی که بگی رفتمو هنوزم دارم ادامه میدم به امید خوب شدنش، ولی قربون خدا برم حتی یک درصد بهتر نمیشه هیچ بدترم میشه

بچه ام خیلی زودتر از بقیه بچه ها این مسايل درک کرد ، یه وقتایی پیشنهاد فرار میده یه وقتایی درد دل می ...

حتی به بچهام میگم شاید من گنهکارباشم شما دعا کنید شاید خدا صدای شمارو شنید ومعجزه کرد.

بمیرم برا دل دختر کوچولوت.واقعا اشکم دراومد.منم مثل دختر گلت هر دعا چله نذری هررر روشی که بگی رفتمو ...

خدانکنه عزیز دلم آره من خودمم دیگه امیدم به بهبودش از دست دادم فقط فرار کردن یاد گرفتم همش از تحقیر و توهین و سرزنشش فرار میکنم دیگه کمتر از،قبل بهم توهین میشه نه که اون خوب شده باشه نه ! 

من مثل ساعت کار میکنم خیلی بی اشتباه خیلی وسواس گونه خیلی استرسی و ... 

آره من گاهی تو اوج خشم یه چیزی میگم قشنگ ارغوان با سن کمش همه رو حفظ میکنه به موقعش میگه متاسفانه هر ...

خوشبحالت حداقل با خانوادت راحتی حرف میزنی یکم سبک میشی.من مجبورم حرفی نزنم مبادا ناراحت بشن و دعوا راه بندازن.ولی خودم از درون سوختم

اگر شخصیت نارسیس باشه«که خودش شدت های مختلف داره» خیلی کم امکانش هست قبول کنند که بیمارند و به روانش ...

میدونم بچها صددرصدآسیب میبینن.ولی چکار کنیم.ن خودش میره ن میزاره من برم.بخدا فقط دلم میخواد یکی باشه از نزدیک براش بگم از خودم زندگیم مشکلاتم.ولی

خوشبحالت حداقل با خانوادت راحتی حرف میزنی یکم سبک میشی.من مجبورم حرفی نزنم مبادا ناراحت بشن و دعوا ر ...

آره خداییش اگر نبودن قطعا حالم وخیم تر از الان بود میرم حرف میزنم سبک میشم ، خانواده ام اوایل اصرار به جدایی داشتن شدید اما وقتی من و دخترم یه ماهی خونه پدرم بودیم به خاطر حال ارغوان الان دیگه اصرار نمیکنن ارغوان تو اون دوران یه روضه مجسم بود به داداشم میگفت دایی بهت بگم بابا !!

برای همین مامانم میگه مادر چیزی رو دلت نذار حرفاتو بگو نذار سنگین باشی دلت خالی کن به شوهرتم به چشم یه همسایه بد نگاه کن که یه روزی میری از پیشش احساس زندانی بودن تا ابد نکن ! همینا خیلی بهم کمک کرد حال روحیم بهتره خدایی 

تو هم حرفاتو بزن خودتو لبریز نکن 

آره خداییش اگر نبودن قطعا حالم وخیم تر از الان بود میرم حرف میزنم سبک میشم ، خانواده ام اوایل اصرار ...

خدا برات نگهشون داره.منم اولین سال عروسیم رفتم قهر به امید درست شدنش.ولی این بیشعور اومد تو کوچه جلو در شروع کرد دادو بیدا.از ابروریزیش میترسم.

خدا برات نگهشون داره.منم اولین سال عروسیم رفتم قهر به امید درست شدنش.ولی این بیشعور اومد تو کوچه جلو ...

اینم در همین حد بیشعوره اما موقعیتش دست و پاش بسته بود ! 

ان شاالله خدا کمکمون کنه عزیزم 

2706