2733
2734
بچه ها من چند ماهه رژیم میگیرم و ۲۰ کیلو کم کردم . ولی صورتم رنگ پریده شده و زیر چشام گود افتاده ‌ چه کرمی بزنم که پوستم طراوت قبل داشنه باشه ؟؟؟؟؟ ماسک ، کرم ، محلول هر چی میدونید لطفا معرفی کنید خیلی عذاب میکشم پوستم میبینم . مخص‌وصا هر کس تازگی میبینه منو میگه رنگ به رخسار نداری
خدایااااااا شکرت منم بعد از دو سال چشم انتظاری مادر شدم . خدایا شکرررررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رژیم دکتر کرمانی گرفتم . مولتی ویتامین مینرال میخوردم و کلسیم+د . الان چند روزه تمام شدن نتونستم برم بخرم
عزیزم رژیمشو اینترنتی ازش گرفتی یا حضوری؟ تو چه مدت انقد کم کردی؟
اگه واقعا راضی هستید میشه برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات  از ته دلتون برام بفرستید؟خدا انشالله حاجت شمارو هم برآورده کنه 
میشه یه کم از رژیمت بگى😊
♡ ﻗﺼﺪﻡ ﻧﺸﺴﺘﻦ ﺑﻮﺩ.. ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ڪﻨﺎﺭﺕ... ﻧﻪ ﭼﺸﻢ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﺕ... ﻗﺼﺪﻡ ﺷﮑﺴﺘﻦ ﻏﺮﻭﺭﻡ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﺖ... ﻧﻪ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﯾﺖ... ﻗﺼﺪﻡ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺗﻮ... ﻧﻪ ﺑﺎ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﺖ... ﻗﺼﺪﻡ ﭘﯿﺮ ﺷﺪﻥ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺖ... ﻧﻪ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺖ..
رژیمم اینترنتی بود . در مدت ۴ ماه ۲۰ کیلو کم کردم . روزی نیم ساعت پیاده. روی . روزی ۳ لیوان چای لاغری دکتر سینا مصرف کردم .