2737
2739

سلام بچه ها شنیدید یه بات تلگرامیه که اگه بری روزانه سکه جمع کنید ممکنه در آینده ازش پول درارید

من فکر کردم سر کاریه و کلاهبرداری ولی رفتم تحقیق کردم انگار که واقعیه از امروز شروع کردم 

شما هم شروع کنید روزی یه ربع نیم ساعت وقت زیادی نیست

https://t.me/notcoin_bot?start=r_577232_3845174

این لینکشه اگه دوست داشتید برید ببینید

راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 مواظبِ خودت باش، یک تارِ مویِ تــــو، شاهرگِ من است ...♡

راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 مواظبِ خودت باش، یک تارِ مویِ تــــو، شاهرگِ من است ...♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتون تذکر بدم فکر نکنید نات کوین هیچ وقت مثل بیت‌کوین میشه و ارزش پیدا می‌کنه.

اولا که پول باید در گردش باشه که ارزش پیدا کنه. دوما باید محدود باشه. نات کوین منبع نامحدود داره پس در حال حاضر امکان ارزش پیدا کردنش وجود نداره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728
الکیه عزیزم 😂

منم اینجوری فکر میکردم برای همین ولش کردم الان یه ویدیو ازش دیدم انگار جدیه

حالا الکی یا واقعی شانسیه اگه واقعی باشه که خیلی خوبه

نات کوین یه ارز دیجیتال یا کریپتو کارنسی نیست...

یه بازیه...یه گیم از نوع کلیکرش...

یه سایت با منابع نامحدود...

که وقتی گفته نامحدود باید بدونیم که هر چی نامحدود باشه یعنی ارزش نداره...

یه چی دیگه اینکه پول باید در چرخش باشه...

وقتی یه چی بین مثلاً ۱۰ نفر تقسیم بشه (حالا ک مشخص شد منابعش هم نامحدوده) و هیچ اتفاقی نیفته و اون ۱۰ نفر بمونن تا اون سهم هاشون گرون بشه، این خیلی بی معنیه و در واقع ارزش آفرینی نمی‌کنه...

از طرفی این هرگز نمی‌تونه مثل بیت‌کوین باشه...چون از بیت‌کوین فقط ۲۱میلیون در جهان وجود داره...

سود این بازیا فقط برای سازنده‌شه که تبلیغ کنه یا اعتبار و فاند و کردیت بگیره...

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
منم اینجوری فکر میکردم برای همین ولش کردم الان یه ویدیو ازش دیدم انگار جدیه حالا الکی یا واقعی شانس ...

این مثل یه سرگرمیه باید پول در گردش باشه وقتی پول و حسابی در کار نیست ینی وقت پر کنیه

2740