2733
2739

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

مال من نیس وقتی این سونوروگرفته ازاولین روزپریودیش نه هفته ویکروزش بوده ولی دکترگفته رشدشون متوقف شده

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

آخی چطور یکی ۶ هفته است یکی ۵ هفته ؟

سونوتو دکتر نبردی ؟

الان گوگل میکنم برات

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال من نیس وقتی این سونوروگرفته ازاولین روزپریودیش نه هفته ویکروزش بوده ولی دکترگفته رشدشون متوقف شد ...

متوقف شده دیگه منم دوقلوداشتم یکیش اینطوری شد

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
آخی چطور یکی ۶ هفته است یکی ۵ هفته ؟ سونوتو دکتر نبردی ؟ الان گوگل میکنم برات

نه گلم مال من نیس مال یه دخترساده ی روستایی که باهمین سونوبرگشته روستاشون دکترهم نرفته

2740
نه گلم مال من نیس مال یه دخترساده ی روستایی که باهمین سونوبرگشته روستاشون دکترهم نرفته

آخی گوگل کردم نوشته از دست رفته است 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
عزززیزم،فک نکنم امیدی باشه الان چندهفته اس

اون عبارت چیه گلم امروزازحساب پریش نه هفته ودورزشه دکترگفته یه هفته دیگه سونوکن بعدسقط

یکیش تو۵ هفتگی دیگه رشد نکرده یکیش توشیش هفتگی

آهان آخی بنده خدا 

متوقف شده دیگه منم دوقلوداشتم یکیش اینطوری شد

این الان هردوتاقل اینطوری هستن ازشمایکی ازقلاتون توچندهفته رشدنکردبعدچطورسقط شد

این الان هردوتاقل اینطوری هستن ازشمایکی ازقلاتون توچندهفته رشدنکردبعدچطورسقط شد

تو۶ هفته و۵ روز سقط نشد چون هنوز یکی توشکمم داشتم گفتن احتیاجی به سقط نیست یاجدب میشه یاموقع زایمان بقایاش میادبیرون

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
یکیش تو۵ هفتگی دیگه رشد نکرده یکیش توشیش هفتگی

دکترنرفته دکترسونوبهش گفته یه هفته دیگه سونوکن این الان میگه ده روزدیگه سونومیکنم هنوزامیدداره

2706