2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دوقلو😍😍😍😍😍😍

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
2731

من موردی ندیدم حالا باز اساتید بیان نظر بدن

فقط هماتوم داری که اون دفع میشه بعدا دوقولوهام یکی همیشه بزرگتره

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

یه توضیع بدم براتون ازروزاول پریودش روزی که این سونوروگرفته نه هفته ویکروزش بوده ولی دکترگفته بچه هات رشدشون متوقف شده ویک هفته دیگه سونوبگیررشدنکردن سقطشون کن مال من نیس این سونو

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
به نظر یکیو از دست رفته به حساب آورده 

اون انگلیسی چیه که نوشته به نفعه.... 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2740
یه توده ی غیر عادی دیده شده 

همون که نوشته یافته های فوق به نفع...... همون توده ی غیرعادی هست چرادکترچیزی ازش نگفته بهش توده ی خطرناکیه میشه بیشترتوضیع بدی اخ این بیچاره روستاییه باهمین سونوبرگشته روستاش ونرفته دکتر