2733
2734

یکی از دوستام پرستاره بهش گفتم اینارو بهم گفت

بیوتین و دکسپانتنول شرکت اکتور. و یک سرنگ ۵ و یک سرنگ ۲ و پد الکلی

خودش برام تزریق کرد فعلا ی هفته س زدم.

دو هفته یکبار باید بزنی 

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اول آزمایش هورمونی بده اگه مشکلی نداشتی   آمپول بیوتین و بپانتین هفته ای یه بار بزن  ...

دوست من پرستاره برام قاطی کرد.

گفته هر دوهفته یکبار بزنم

چرا قاطی نکنیم؟

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
یکی از دوستام پرستاره بهش گفتم اینارو بهم گفت  بیوتین و دکسپانتنول شرکت اکتور. و یک سرنگ ۵ و ی ...

امپولارو چن گرفتی ؟برا این میپرسم دقیق بدونم یه وقت اصل و فیک بود تشخیص بدم

مرسی عزیزم هر دو رو تو یه روز بزنم؟

اره همزمان بزن 

ولی جدا جدا بزن 

من واسه شوهرم و مامانم زدم عالیه الان شوهرم بار دومه که براش میزنم 

فقط اینم بگم تا ۶هفته ،هفته ای یه بار بزن 

بعدش اگه خواستی دوره‌ی دوم شروع کنی دوماه فاصله بده بعد بزن باز 

دوست من پرستاره برام قاطی کرد. گفته هر دوهفته یکبار بزنم چرا قاطی نکنیم؟

قاطی نکنی نتیجه ی بهتری بهت میده 

منم قاطی میکردم ولی داروخانه بهم گفت قاطی نکن نتیجش خیلی بهتر میشه 

بعد منم که پرسیدم گفتن هفته ای یه بار حالا نمی‌دونم چرا بهت گفته دو هفته ای یه بار بزن 

مرسی عزیزم ممنون.موهای شمام میریزه

اره عزیزم ریزش داره.

رنگ هم کردم 

یکی از مشتری هام گفت نرم کننده روغن ارگان پرژک بزن . اونکی جلدش طلایی. یکبار استفاده کردم هم نرم کرده هم ریزشش رو کمتر کرد

قاطی نکنی نتیجه ی بهتری بهت میده  منم قاطی میکردم ولی داروخانه بهم گفت قاطی نکن نتیجش خیلی بهت ...

این هفته باید بزنم اینبار قاطی نمیکنم . ممنون

اره عزیزم ریزش داره. رنگ هم کردم  یکی از مشتری هام گفت نرم کننده روغن ارگان پرژک بزن . اونکی ...

نرم کننده که میگن خودش باعث ریزش میشه ؟اگه بهتر کرده حتما میگیرم منم