2752
2734

دیشب عروسی حنابندون دعوت بودیم، بعد ما یک دختر همسایه داریم که یک سال از من بزرگتره ولی کلاس اول ابتدایی رو دو بار خوند و با هم همکلاس شدیم، اون تنبل کلاس بود و من شاگرد اول(نمیخوام از خودم تعریف کنم فقط میخوام همه چیزو گفته باشم) و اون همیشه دوست داشت تو مدرسه با من بچرخه، تا این که من تیزهوشان قبول شدم و اونم رفت یه مدرسه دیگه، خلاصه که دیشب اونا هم دعوت بودن و ما بعد چند وقت همدیگه رو دیدیم، و کلا پیش هم بودیم، دروغ نگم منم چون همیشه تو مدرسه زرنگ بودم و اینا پیشش خیلی اعتماد به نفس داشتم، ولی شب که اومدیم خونه مامانم گفت دختر فلانی رو دیدی، آدم کیف میکنه میبینش، ما هم بچه داریم، مثل عقب افتاده ها رفتار میکنه 

نابود شدم 😭، امشبم عروسی دعوتیم، اصلا دوست ندارم برم، احساس بدی دارم، همه احساس خوبی که داشتم تو این سالها از بین رفت، یعنی من مثل عقب افتاده ها هستم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مامانت چقدر سمیه! چجور رفتار می‌کردی مگه؟

نمیدونم، تو مدرسه همه دوسم دارن، 

منم عادی بودم به نظر خودم، شایدم واقعا یه جوری بوده رفتارم، از الان استرس امشب و دارم که چه طور باید رفتار کنم

بعضی مادر ها رسالتشون انگار نابود کردن بچه شونه اهمیت نده به حرفت مادرت عروسیتم برو مادر منم هر کی رومیدید یادش میومد منو زیر سوال ببره خوشم میومد بعدا گندش درمیومد

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
این چه حرف زشتیه! شاید رفتارش فقط مورد پسند مامانش نبوده.همین!‌

من فک میکنم اونایی که فقط درس میخونن مهارت گفتاری رفتاری ندارن اپندحتما خانومانه برخورد کرده که مامانش اینجوری کفته

2706