2737
2734

من پوستم زود قرمزز‌میشه و جای جوش دارم 

ولی خیلی دوس دارم قرمز نشه تا بتونم منم مثه آدم کرم پودر نزنم 

آرزو به دلم موند منم‌مثه بقیه بیرون رفتنی یه ریمل و رژ بزنم 

ولی مگه‌میشه آخه 

کسی هس درمان کرده باشه چکار کنم؟؟؟

مخصوصا رو بینی و کنار بیننی  خیلی خیلی رومخه

پوستت که عالیه 

«اللَّهُمَّ أَنْتَ عُدَّتِی إِنْ حَزِنْت...»                                   خدایا،                                                                          تو تمام دلخوشیِ منی زمانی که اندوهگین شوم...               .                                                                                من پریشان رقیه  🕊🌿                                                  #اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اصلا تا یه مدت طولانی از کرم پودر استفاده نکن سعی کن تا جایی که میتونی از پوستت دور نگهش داری شوینده مخصوص پوستت بزن،لایه برداری کن،.... درکل‌روتین مفید مرتب داشته باش نتیجه میبینی 

گوده،، مهم نیس برات؟؟  من قرمز میشه این خیلی رو مخه

اره واقعا بده من حتی درمانشم کردم خیلی فایده نداشت البته مال من کرم پودر بزنم پوستم تازه پوسته پوسته مبشه جای جوشمم معلوم تر میشه

اره اصلا برام مهم نیست همه دارن

اصلا تا یه مدت طولانی از کرم پودر استفاده نکن سعی کن تا جایی که میتونی از پوستت دور نگهش داری شوینده ...

تصمیم گرفتم دیگه 

کرم‌پدرم تموم شده مقاومت‌میکنم نخرم اگه بتونم 

ولی قرمز میشه این رو مخه 

راهی هس دیگه قرمز نشه،

2706