2733
2764
عنوان

نی نی یار نینی یار کجاست ؟

224 بازدید | 46 پست

اگه میشه تگ کنید اینجا خیلی از آقایون دارن باعث آزار میشن الان همین تاپیکی که تازه قفل شده استارتر داره میگه خانما مشکل دارن که فقط پاچه مادر شوهر و خواهرشوهر رو میگیرن و گفته بود الکه پای مردا رو وسط میکشیم 

مطمئنم الان یه سری افراد میان و میگن آقایون هم میتونن تو تاپیک ها حضور داشته باشن و... و حمایت های بی خود و بی جهت که مطمئنم اونها هم آقا هستن ولی با کاربریه خانم 

شرمسارم برای همچین آقایون .....

کاربری قبلیم بر سر اینکه یه آقا همش درخواست میداد و ایجاد مزاحمت می‌کرد با درخواست تعلیق از بین بردم جوری شده که حتی تو سایتی که برای خودمون هست باید متلک و نیش و آزار ببینیم 

لطفا رسیدگی کنید 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت💔 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

@نی_نی_یار_3    

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

وقتی روزی ۶۴۸تا تاپیک میزنن با عنوان «آقایون بیایید جواب بدید» خب معلومه فکر میکنن خبریه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

جدیدا حصور اقایون تو سایت بیشتره شده حمایت خانومام ازشون بیشتره شده گرچه فک میکنم همچین اکانتایی خود اقایونن تو قالب خانوم

دیشب یه خانوم به من گیرر ک درخوستمو قبول کن دیدم تاپیکاش و پروفش خانومانس قبول کردم سریع پیام داد بحثو سمت حرف جنسی برد دیگه واقعا کلافه کننده شده حضورشون تو سایت

در گریختن رستگاری نیست                                           بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند 🌱📚💡
جدیدا حصور اقایون تو سایت بیشتره شده حمایت خانومام ازشون بیشتره شده گرچه فک میکنم همچین اکانتایی خود ...

میشه تگ کنی نینی یار شب رو 

جدیدا حصور اقایون تو سایت بیشتره شده حمایت خانومام ازشون بیشتره شده گرچه فک میکنم همچین اکانتایی خود ...

اره با اسم دختر میان بعد پیشهناد دوستی میدن شروع میکنن پی ام دادن

هرچه با هرکه کنی بر تو همان می گذرد!
وقتی روزی ۶۴۸تا تاپیک میزنن با عنوان «آقایون بیایید جواب بدید» خب معلومه فکر میکنن خبریه.

یعنی ....

نمی خوام فحش بدم ولی واقعا من نوعی میخوام حقم رو بگیرم چون اگه حضور مردان هیز اینجا کم بشه واقعا سایت مفیدی هست 

واقعا باید رسیدگی کنن

صددرصد باید رسیدگی کنن اصلا شما خودت چرا اومدی تو این سایت ؟؟؟

نی نی سایت سرزمین عجایب 🥴🥴😰🤮🤮😐😐🤯🤯😱😱 کاربری دوم 😑😑                                           دت لکستانم 😍😍❤️                                              
2706