2733
2734
عنوان

خواهش میکنم یک مترجم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 13 بازدید | 45 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین پس برای اینکه ترجمت درست باشه و با ترجمه بقیه صفحات که دادی ترجمه متفاوت نباشه این کار رو بکن جلوی هر خط که گویا سر فصل یا عنوان هست شماره صفحه نوشته شده برو به اون صفحه و ببین چی ترجمه کرده اون رو دقیقا بذار
2731
sibآنلاین پست ها : 1159عضویت:1394/8/17 1395/8/14 - 7:40 عصر [گزارش پست نامناسب] [حذف پست] [لینک مستقیم] 7 صلاحیت اخلاقی:رهبری اخلاق مدارانه Anne mulcaby ============= منظورت صفحه 37 هست چون صفحه 7 نداریم
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
دوستان عزیزم، اینهایی که شما میگید رو تطبیق میدم با ترجمه تا ببیینم چی باید بنویسم
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2706