2733
2734

یه خواستگار داشتم رفته هزار کلاغش کرده به شوهرم زنگ زده گفته 

الانم شوهرم میگه اینا چین تو باهاش رابطه داشتی ؟چی بگم به شوهرم زندگیم میپاشه از هم 

خدا لعنتی کنه همچین دوستی رو گند زد به زندگیم حسود اشغال

تو این دنیا همه چی سمه فقط دوز مصرفش فرق داره!👌🏻

خدالعنت کن ادمهای دوبهم زن رو

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم دروغ گفته میکه نهههه این داشت خوب میگفت شهرتش رو اینا رو 

خدا لعنتی کنه شناختمش دیگه خدا لعنتش کنه زندگیم داره میپاشه 

تو این دنیا همه چی سمه فقط دوز مصرفش فرق داره!👌🏻
2731

زیردیپلم توضیح بده

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

بهش واقعیت رو بگو چون بعدا عذاب وجدان هم نخواهی داشت 

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 
مگه تازه ازدواج کردی؟

ربطی نداره  دوستش هزار تا روش گذاشته گفته و خواستگاری داره انتقام میگیره

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 

ببین زنگ بزن جلو شوهرت فوشس بده بگو بیشعور اینکه گفتم سمت شوهر من نیا رفتی پشت سر من حرف زدی ک چی دست پیشو بگیر پس نیوفتی پیشش بگو بهش کارای خودتو به اسم من تموم نکن هر کی ندونه من میدونم تو چه ادم کثیفی هستی

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷