2733
2734
عنوان

اگر فکر می کنین گناهی داشتین، بخونین❤

25149 بازدید | 1674 پست

گنه‌کاری برگشت به سمت امامش...

گناهش بزرگ بود، اما برگشت، چون مهربانی امامش را می‌شناخت...گفت:هل لی من توبه؟...

و امام، مشتاق‌تر از پدری که منتظر برگشت فرزند است، آغوش باز کرد و بلی گفت.

گفت:من بودم راه و آب را بر شما بستم.

امام گفت: هرچه با ما کردی را فراموش کن... اینجا کسی به چشم گذشته به تو نگاه نمی‌کند...

بيا و بنشین پیش بقیه،حالا فرقی با آن‌ها نداری ...

وقت رفتنش، امام گریه کرد ...وقتی افتاد،

امام به بالینش رفت.با او مثل پسرش رفتار کرد...گفت،راضی شدم...و حر در آغوش امامش با لبخند رضایت او از دنیا رفت...

گناهت هرچقدر بزرگ باشد، می‌توانی برگردی

می‌توانی حر امام زمانت شوی...

بگو یا صاحب الزمان، مرا ببخش، من بودم دل شما را شکستم... وقتی حر شدی، امامِ تو مثل حسین علیه السلام،بااشتیاق آغوش بازمی‌کندومی‌گوید،فراموش کن گذشته را...

حر برای با امام بودن، جانش را داد...

و تو فقط«خواسته‌های نامربوط دلت»را کنار بگذار،

آن وقت برگرد به سمت خیمه‌ی صاحبت...

فقط یادت باشه همیشه فرصت نداری!..

حر اگر کمی صبر می‌کرد، شاید فرصت برگشت نداشت...

همین الان بگو، هل لی من توبه...؟

با نوشتن اتحاد_ما_رمزظهور# درثواب تاپیک شریک بشیم

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

https://uploadkon.ir/uploads/23ef14_24Mohammad-Ali-Qasemi-Donyiy-Delger.mp3

من حکم گل که ندارم، ای کاش خار تو نباشم 🥲
یار خوبی که نبودم، ای کاش عار تو نباشم🥺
من وفا نکردم تو به من وفا کن
تو نماز شبت برا من دعا کن🤲❤️      
چقدر بده بین مردم به تو عرض ارادت کردم
ولی با عملم میدونم تورو خیلی اذیت کردم💔
دست منو بگیر بابای مهربان

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

بسم الله الرحمن الرحیم 

الهی فرزندم یار امامم باشد🤲

✅ فرزندانمان را

با وجود حضرت_ولیعصر(عج)

در همین دوران خردسالی، کودکی و نوجوانی

مأنوس و آشنا کنیم.

شب ها قبل از خواب، 

از فرزندان دلبندمان بخواهیم برای آقای مهربانمان

صلوات بفرستیم

شما هم اگر ایده ای دارین با ما به اشتراک بزارین❤️🙏

این هم یه داستان زیبا که به صورت غیر مستقیم در باره مهدویت هست برای فرزندان دلبندتون🥰😍❤️

🥰 کارخونه_قصه‌_ها#‍ 

🔸این داستان  «مرد ایستاده» منتظر

قسمت اول👇🏻

https://uupload.ir/view/4_5850484762757565066_xalg.mp3/

قسمت دوم👇🏻

https://uupload.ir/view/4_5852539453637135154_6hw3.mp3/

یار_کوچک#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

❇️از شب عاشورا به بعد

هر شب حسین علیه السلام؛

همه را جمع میکند حتی من و تو را!

و بعد از کم کردن نور خیمه،

می‌گوید:

ماندن یا رفتن،

اختیار با خودتان است...

💥آهای من ،

در گناه میمانی !؟

یا میروی سمت حسین(ع)؟!

نفْس‌ات را زمین می‌زنی و

دلت را به آسمان بدهی ؟!

🌴امام منتظر ماست! :)🌴

اتحاد_ما_رمزظهور#  

امام_حسین_جانم#   🌱

اللهم‌عجل‌لولیڪ‌‌الفرج#  

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2731

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

بابا حسیننن😭😭 

میشه برگردم؟😭😔

خیلی دوستت دارم بابای خوبممم

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚

⁉️کسانی سوال می‌کنند که؛ 

شما معتقدید که چون امام زمان ترس از کشته شدن دارد غایب شده است و می‌گویند امامی که میترسد چگونه میخواهد حق مظلومان را از ظالمین بگیرد؟

✅پاسخ؛یکی از حکمت های ظاهری غیبت امام عصر در امان ماندن از گزند بدخواهان و ستمگران است.

امام صادق علیه السلام فرمودند:«همانا برای قائم پیش از آن که قیام کند غیبتی است چرا که در هراس است» و حضرت اشاره به شکم خود کردند یعنی بیم کشته شدن دارد.*۱

🔸در این شکی نیست که یکی از ویژگی های امامان گرامی ما  شجاع بودن آنها می باشد.

امام رضا علیه السلام فرمودند:«برای امام نشانه هایی است از جمله عالم ترین و عادل ترین و باتقواترین و حلیم ترین و شجاع ترین مردم است.*۲

🔸امام علی علیه السلام فرمودند:« لازم است که امام شجاع ترین مردم باشد زیرا رهبر مومنان است و مومنان از او الگو می گیرند.»*۳

🔸خوف و هراسی که به عنوان دلیل غیبت امام عصر ذکر شده است بازگشت به خوف شخصی نمی کند بلکه بازگشت به خوف دینی می کند.

امام زمان همانند سایر امامان از کشته شدن برای دین خداوند هراسی ندارد اما روشن است که اگر ایشان کشته شوند وعده الهی برای گسترس عدل و داد بر روی زمین و براندازی حکومت های فاسده محقق نمی شود زیرا اراده الهی به این تعلق گرفته است که این هدف را به وسیله آخرین امامان دوازده گانه محقق کند.

🔸امام زمان خوف و هراس این را دارند که با کشته شدنشان این هدف محقق نمی شود لذا تا زمانی که این خوف و هراس باقی است و یارانی نباشند تا حضرت را یاری کنند این غیبت پایان نمی پذیرد.

بنابراین خوف و هراس امام عصر،خوف و هراس دینی است نه شخصی

زمانی که ظهور دین و دستورات خداوند در ظاهر شدن و قیام امامان بوده است آنان بدون هیچ ترسی بر جان قیام کرده اند و زمانی که مصالح دینی اقتضاء غیبت را داشته آنان از قیام خودداری کرده‌اند چنانکه پیامبر گرامی در غار حراء برای حفظ شدن از گزند مشرکین پنهان شدند زیرا ایشان خوف آن را داشتند که با ظاهر شدن جانشان را از دست می دهند و نمی‌توانند وظایف دینی خود را به انجام برسانند ( خوف دینی ) والا در شجاعت پیامبر اسلام هیچ شکی نمی باشد.

📚۱. الکافی ج۱ ص۳۴۰ ، الغیبه شیخ طوسی، ص۳۲۹ ،کمال الدین، ج۲ ص۳۴۲_۲. معانی الاخبار ص۳۵،بحارالانوار ج۲۵ص۱۱۶_۳.بحارالانوارج۲۵ص۱۶۴

پرسش_و_پاسخ_مهدوی#  

✍️حضرت آیت‌ الله بهجت(ره):

🔹امام‌زمان‌(عج) به شخصی فرمود:

«خودرادرست‌کن،مابه‌سراغت‌می‏آییم»

🔸ترک واجبات و ارتکاب محرمات، حجاب و نِقاب دیدار ما از آن حضرت است!

📚درمحضربهجت،ج۳،ص۲۵۷

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌱#

امنْ یجیب الْمضْطر اذا دعاه و یکْشف السوء#

اتحاد_ما_رمزظهور# 

شیعه مولای خودت را یاد کن،از غم هجران او فریاد کن🥺

هیچ دانی حال مولاچون بّود،دیده اش گریان وقلبش خون بوّد💔

هیچ می دانی که قلبش خسته است،پشت او از بار غم بشکسته است🥺

شیعیان!بس نیست غفلت هایمانغربت و تنهایی مولایمان💔

ما زخود مولای خود رانده ایم،از امام خویش غافل مانده ایم🥺

گرچه از یُمن وجودش زنده ایم،قلب او را بارها سوزانده ایم💔

دست مهدی بسته از رفتار ماست،قفل زندانش همین کردار ماست🥺

ماعبید وعبد دنیا گشته ایم،غافل از مهدی زهرا گشته ایم....💔

اتحاد_ما_رمزظهور#   سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#  

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

❇️ السَّلاَمُ عَلَيْكَ حِينَ تَحْمَدُ وَ تَسْتَغْفِرُ..

سلام بر تو هنگامي كه سپاس و استغفارمي نمايي....

و سلام بر تو و گریه های تو در کُنج غربت،

که هر روز برای گناهان امّتی که فراموشت کرده‌اند

استغفار می‌کنی!💔🥺🌼

سلام_امام_زمانم#  

اتحاد_ما_رمزظهور#  

📌 امام عشق... 🤍

سربازان امام زمان از هیچ‌چیزی

هراسی ندارند 

مگر از گناه خود!"🖐🏻

👤 شهید_آوینی

ترک_یک_گناه_به_عشق_اقا#

عشق_جانم_امام_زمانم#

اتحاد_ما_رمزظهور#  

🔴 هشدار مهم به شیعیان❗️

✍ تا قبل از خروج سفیانی و صیحه آسمانی، هرکس که گفت امام زمان ظهور کرده، مطابق با روایات صاحب ادعا دروغگو است؛

مفضل گفت: آقا! مهدی عجل‌الله فرجه، در کدام سرزمین ظهور می‌کند؟ حضرت فرمودند: 

«قبل از ظهورش هیچ کس او را نمی‌بیند و بعد از آن، هر چشمی او را می‌بیند. هر کس جز این به شما بگوید، او را دروغگو بدانید.

📗بحار الأنوار،ج۵۳،ص۱

بر طبق این روایت، ظهور امام زمان علیه السلام یک حقیقت پنهانی نیست 

که فقط عده کمی از آن آگاهی یابند و اکثریت از آن مطلع نشوند؛

بلکه یک امر جهانی، عمومی و همگانی است که به محض وقوع، همه مخلوقات از آن اطلاع می‌یابند؛

بنابراین هرگونه ادعا از سوی رسانه ها یا در جلسات مخفیانه و میان گروهی خاص و..نمی تواند به ظهور حضرت بینجامد و مسلما ادعا کننده کذاب است

ضمنا معرفی امام به جهانیان اعجازگونه است یعنی خبر ظهور ایشان از آسمان توسط حضرت جبرئیل اعلام می‌شود.

یاایهاالعزیز#   یامهدۍادرڪنی#  

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

❇️ السَّلاَمُ عَلَيْكَ حِينَ تَحْمَدُ وَ تَسْتَغْفِرُ..

سلام بر تو هنگامي كه سپاس و استغفارمي نمايي....

و سلام بر تو و گریه های تو در کُنج غربت،

که هر روز برای گناهان امّتی که فراموشت کرده‌اند

استغفار می‌کنی!💔🥺🌼

سلام_امام_زمانم#  

اتحاد_ما_رمزظهور#  

♨️مبادا فکر کنی امام زمان علیه السلام به دعای تو محتاج است...

🟢 سید بن طاووس به فرزندش محمد می‌نویسد؛ 

مبادا فکر کنی امام زمان علیه السلام به دعای تو محتاج است؛ 

هرگز چنین نیست و هرکس چنین فکری کند بیمار است، این که می‌گویم برای او دعا کن،

فقط برای این است که او حق بزرگی بر تو دارد و بسیار در حق تو احسان نموده است،

🔵 اگر قبل از دعا برای خودت برای او دعا کنی،درهای اجابت زودتر به رویت گشوده می‌شود.

زیرا تو با گناهت باب دعا را بر روی خود بسته‌ای،

ولی هنگامی که برای آن مولایی دعا کنی که از خواص درگاه خداست.

به احترام او باب اجابت به رویت گشوده می‌شود و آنگاه خود و همه‌ی کسانی که در حقشان دعا می‌کنی بر خوان احسان او می‌نشیند و مشمول رحمت، کرم و عنایت الهی می‌شوید،

چون خود را به او مرتبط کرده‌اید!

📚 فلاح السائل، سید بن طاووس

اتحاد_ما_رمزظهور#  

✍🏻 شهید حجت‌الله‌‌ رحیمی:

ای وای بر ما

که کوری خود را همیشه با تعبیر غیبتِ تـو می‌آوریم

و در این مسئله هـم تـو را متهم می‌کنیم و دائم می‌گوییم تو بیا...!!💔

- اما نمی‌دانیم که هم تو آمده‌ای و هـم آماده‌ای

ولی

تـنـها نـدای هل من ناصر تو غریبانـه‌تـر از جدت حسین(ع) است

وهیـچ گوش شنوایی برای این ندای مظلومانه نمی‌یابی..🚶‍♂

اتحاد_ما_رمزظهور#

سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#

لبیک_یاامام_زمانم# 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2706