2752
2734
عنوان

تازه عضو نی نی سایت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 24 پست

اون زنگوله بالای صفحه سمت چپ رو میبینی؟ اون تعداد اعلان هاتو نشون میده الان برامن زده ۵  وقتی بزنی رو اون زنگوله برات نشون میده چنتا لایک خوردی و کی لایکت کرده و پیامایی ککه در جواب تو گفتن یا توی تاپیکت نوشتن تو اون زنگوله نشونت میده بغلیش اون پاکت نامه پیامایی که تو شخصی بهت دادن نشونت میده تو نی نی سایت یه فضای شخصی داریم مثل پی وی اینجوریه که یه نفر بهت درخواست دوستی میده که تو اعلانت بهت میگن وتو میتونی درخواستشو رد یا تایید بکنی اگه تایید کردی میتونید بهم تو خصوصی پیام بدین برعکسشم تو میتونی به کسی درخواست دوستی بدی❤️

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون گل قشنگم

خواهش میکنم عزیزم😘❤️

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
و اینکه اگه ی تاپیک از مشکلم بزارم،،،از اشنا ها ک تو نی نی سایت هستن منو میتونن بشناسن؟

دیگه بستگی داره که اولا چقدر از خودت نشونی بدی که اشناهات تطبیق بدن و دوما اشناهات اگه توسایت باشن تاپیکتو ببین 

راستی اگه پست بذاری حالا یامتن یاعکس بعد اگه بخوای پاکش کنی ۸ دقیقه یا۱۰ دقیقه(دقیق نمیدونم) فقط فرصت داری پاکش کنی یا ویرایش کنی بعد از اون نمیتونی

وتاپیکتو خودت نمیتونی پاک کنی باید لینک تاپیکتو توی تاپیک نی نی یار حذف تاپیک بذاری تا اون برات حذف کنه این نی نی یار ساعت کاری مشخصی داره در روزهای مشخص یعنی هروقت دلت خواست نمیتونه برات حذفش کنه حواست باشه عزیزم

خوش اومدی😘 تاچند ماه سعی کن پیامای جنجالی ومخالف نظر بقیه ندی چون بعضیا یه اخلاق بدی  دارن نم ...

واای فقط مورد آخر 😂🤢🤕من وقتی فهمیدم قضیه چی بوده دیگه کلا اسم این غذا رو دوس ندارم بشنوم در حالی که تا قبل از این عاشقش بودم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره 💚💚                                                                                                 
واای فقط مورد آخر 😂🤢🤕من وقتی فهمیدم قضیه چی بوده دیگه کلا اسم این غذا رو دوس ندارم بشنوم در حالی ...

😂😂😂👌