2733
2739

منظورم یه برجستگی رو پشت گردن...

خطرناکه؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

خواهرم داشت خطرناک نیست 

درش اورد

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست نمیدونم چطور میشه... ولی عمه من یه توده چربی تو گردنش داشت..دور مهره های گردنش بود. جراحی کرد، ...

ببخشید منم یه مدته یه توده کوچولو تو گردنم در اومده درد هم داره مال عمت درد هم میکرد خطرناکه؟

2728
ببخشید منم یه مدته یه توده کوچولو تو گردنم در اومده درد هم داره مال عمت درد هم میکرد خطرناکه؟

عمه من دستش هم درد میکرد.. انگشتاش قفل میشد.. بسته میشد و دیگه نمیتونست باز کنه.. بعدها تشخیص دادن بخاطر توده توی گردنشه.. جراحی کردن ، یه رگ هم از ساعد دستش بریدن..در کل خوب نشد دیگه...فقط الان اون درد اولیه رو نداره ، وگرنه بخاطر دراوردن اون رگ دیگه یکی دوتا از انگشتاش حس نداره

عمه من دستش هم درد میکرد.. انگشتاش قفل میشد.. بسته میشد و دیگه نمیتونست باز کنه.. بعدها تشخیص دادن ب ...

یا خدا منم مدتیه دستام بی حس میشن حالت سوزن سوزنی میشن وحشتناکه درد میگیرن 

من فک کردم توده مال غده لنفاویه 

یا خدا منم مدتیه دستام بی حس میشن حالت سوزن سوزنی میشن وحشتناکه درد میگیرن  من فک کردم توده ما ...

نمیدونم بخدا.. امیدوارم مشکل شما در حد عمه من نباشه🥺 من خودم ۷،۸ سال درد کتف و گردن داشتم.. دکتر برای من هم تشخیص چسبندگی و جراحی داده بود.. ولی من سراغ طب سنتی رفتم.. فقط یه قولنج کهنه بود🤦‍♀️ اگه به حرف دکترا کرده بودم باید میرفتم زیر تیغ جراحی.. پدر و مادر من هر دو دیسک کمر و سیاتیک داشتن و هر دو با طب سنتی درمان شدن.. همین شکسته بندهای قدیمی

2740
نمیدونم بخدا.. امیدوارم مشکل شما در حد عمه من نباشه🥺 من خودم ۷،۸ سال درد کتف و گردن داشتم.. دکتر بر ...

آره به من گفت چسبندگی داری 

من ترسم از این غده اس 

دیسک گردنم ام آر آی دادم گفت نداری

خواهرم داشت خطرناک نیست  درش اورد

برای خواهرتون چه اندازه بود ...برای یکی از دوستانم اندازه یه گردو کوچک و پشت کردنشه🤦🏻‍♀️😞

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
برای خواهرتون چه اندازه بود ...برای یکی از دوستانم اندازه یه گردو کوچک و پشت کردنشه🤦🏻‍♀️😞

خیلی بزرگتر از گردو بود

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
خیلی بزرگتر از گردو بود

مممنونم جواب دادی ...زیر پوست گردن بود؟یا بخشیش داخل بود؟

منظورم برجستگیش هست

مممنونم جواب دادی ...زیر پوست گردن بود؟یا بخشیش داخل بود؟ منظورم برجستگیش هست

مشخص بود از پشت گردنش

مشخص بود از پشت گردنش

عزمزمه امیدوارم به زودی معجزه خدا رو ببینی 

عزمزمه امیدوارم به زودی معجزه خدا رو ببینی 

ممنونم عزبزم😘

2706