2733
2764
عنوان

روم به دیوار یه سوال شخصی😐🚫

1302 بازدید | 52 پست

من میخوام پودر موبر استفاده کنم برای ناحیه خصوصی تا حالا استفاده نکردم 

یه سوال من روی لبه های لا.بیا از داخل یکم مو دارم میتونم استفاده کنم ؟ 

ببخشید ی سوال دیگه برای خط باسن هم میشه استفاده کرد ؟نمیسوزه؟🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری روتون میشه اینجا از این سوالا کنین 😅😅با این همه کاربر آقا 

ایندفعه امضام بلنده هرسری کوتاه مینویسم 🤌😅.همونجور که از اسم کاربریم مشخصه من ملکه۷۰ سابقم. درخواست تعلیق داده بودم بعد برای برگشت هرچی پیام دادم برنگشت مجبور شدم یه اکانت دیگه بزنم. از تاریخ۳ دی تا ۲۰ دی نبودم خدایی برای دوستام و سایت دلم تنگ شده بود 😥😘❤.تنها باش ولی رو نیمکت ذخیره نباش ☁️🍓.با افتخار یه دختر تورکم. تورک تبریز ✌😊شهر تبریز است جان قربان جانان میکند، سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند. 

قشنگ همخ جا بزن اگه سوزش وقرمزی ودرد نداشتی یعنی مشکلی نیس اگه دیدی بدنت میسوزه سریع بشور ک حساسیت داری

حال من حال اون آدم زخمیه که خودش دیده زخمش چقد کاریه اما جایی نمیره خوش نشسته بمیره …
قشنگ همخ جا بزن اگه سوزش وقرمزی ودرد نداشتی یعنی مشکلی نیس اگه دیدی بدنت میسوزه سریع بشور ک حساسیت د ...

برا اینکه بدونی حساسیت داری یا نه میگن یکم رو ساق دست قسمت داخلش امتحان کنید ببینید چطوره

آقا چرا باید بیاد ی سایت کاملا زنونه

فضولن دیگه میان 

ایندفعه امضام بلنده هرسری کوتاه مینویسم 🤌😅.همونجور که از اسم کاربریم مشخصه من ملکه۷۰ سابقم. درخواست تعلیق داده بودم بعد برای برگشت هرچی پیام دادم برنگشت مجبور شدم یه اکانت دیگه بزنم. از تاریخ۳ دی تا ۲۰ دی نبودم خدایی برای دوستام و سایت دلم تنگ شده بود 😥😘❤.تنها باش ولی رو نیمکت ذخیره نباش ☁️🍓.با افتخار یه دختر تورکم. تورک تبریز ✌😊شهر تبریز است جان قربان جانان میکند، سرمه چشم از غبار کفش مهمان میکند. 
2706