2737
2739
تو یه شهر غریب با یه بچه تنها هستم شوهرم عم از صبح تا شب نیست کسی رو هم ندارم دخترم همش میگه نی نی یا برین بیرون میگم اگر یکی دیگه بیارم ان شاالله حداقل هم خودم بیشتر سرگرم میشم هم دخترم از تنهایی در میاد حالت با این اضافه وزن و قندم هم که از بارداری اولم زیاد نرمال نبست نمیدونم چی میشه دلم گرفته خیلی دلم برا دخترن میسوزی از صبح تا شب فقط منو میبینه حوصله اش سر میره بیشتر اوقات غر میزنه
دختر منم لجبازه منم مثل شما فکر دومی هستم ، اگه شرایط مهد رو داری ببرش مهد تا لاغر شی و دوباره باردارشی گلم
خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان اینام هم یم سره زنگ میزنن دلمون واسه بچهت تنگ شده کی میاین راه دور هر روز که نمیتونم برم بیشتر اعصابم خورد میشه میگم چه اشتباهی کردم چرت راه دور رفتم حداقل بچم تنها نبود بازم جمعه بازن دلم گرفته ای خدا خودت بخ همه انسانهای نیازمند کمک کن من خیلی تنهام بچه ها برام دعا کنید دوستهای خوب تو این شهر پیدا کنم منم برا همه شما دعا میکنم بهترین ها نصیبتان بشه و دل همه غمگین شاد بشه البته ناامیدی از شیطان است پس خدا خودش مارو حفظ کنه
2738
بیا اینجا تا زودتر لاغر شی منم مثل شما اضافه وزن دارم ولی ربطی به بارداری نداره برای من
خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "
من با ۱۲ کیلو اصافه وزناقدام کردم الان ک بچم دوماه و نیمه ۲۲ کیلو اضافه وزن دادم و موندم چیکار کنم حالا. اولسه چهارماه رژیم بگیر بعد اقدام کن.هر دوهفته نرمالش باید ۱.۵ تا ۲ کیلو کم کنی