2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هنوز اصن کنکور ندادم 

بشین درس بخونم فرهنگیان بیاری پولم میدن امسال راحت قبول میشی 

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
با ۴۰۰ هزار تومن دقیقا چه سرمایه گزاری میشه کرد؟

مگر اینکه دانشگاهی شهریه ش رو قسط بندی کنه،درمورد پول کتاب ورفت وآمد وهزینه های جانبی رو هم فکر کردی؟

کاربری سومه😬 بعدازدوهفته موفق به راه اندازیش شدم🤗💪دیگه گول دادم خانم خوبی باشم🤐متاهلم💑خدا نخواست که مادر بشم،سخته ولی نمیشه جنگید🌹
دانشگاه های سراسری فقط هزینه کتاب و خوابگاه و غذاست  بتونی شهر خودت وارد دانشگاه بشی اونم سراس ...

عزمزم منم امسال دانشجو میشم(ورودی بهمنم) خیلی تو فکر شغل پیدا کردنم میشه بگی چه شغل هایی داشتن؟ 

نه به هیچی فکر نکردم 

راستی فکر کنم دانشگاه ها یه وام دانشجویی هم میدن به همه دانشجوها که پرداخت اقساطش بعد از فارغ التحصیلی شروع میشه بازم تحقیق کنید به احتمال زیاد میتونین وام رو بگیرید

2706