2737
2734

من نمیخام بدون بچه بمونم نمیخام قبول کنم شوهرم عقیمه 😭 هرکاری کردیم نشد ازش اسپرم پیداشه ای خدا این چ زندگی بود منو انداختی توش 😭 

کارهرشبم گریست و فکر کردن تا صبح و خیالبافی های الکی، شوهرم اسپرم اهدایی و جنین قبول نداره بچه پرورشگاه هم که اصلا تو خانواده هامون جا افتاده نیست انقدر ک زشت میدونن ما اصلا فکرشم نمی‌کنیم باز من به اسپرم اهدایی راضی بودم چون شوهرمو دوست دارم زندگیمو دوست دارم نمیخام ب طلاق کشیده بشه ولی شوهرم هیچ جوره راه نمیاد باهام میگ من قبول کردم بچه دار نمیشم اگه خدا بخاد بهم میده اینو کسی میگ که اسپرمش صفره و حاضر نیست هیچ درمانی کنه😭😭 ای خدا کاش خاب بود همین الان پامیشدم از خاب چرا انقد زندگیم با زجر داره میگذره بخدا گریه امونم نمیده

یه چیزی بگید دلم آروم شه

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با خودش و‌بخت و‌اقبالش لج کرده 

ببرش مشاوره مردا خیلی حساسن رو این قضیه الان داغونه به روش نمیاره 

مردا با این چیزا حس قدرت می‌گیرند الان خیال میکنه ضعیفه و لياقت تو رو نداره میخواد از بیخ خراب کنه

خودش میگه طلاق بگیریم؟

اره خیلی راحت میگه طلاق بعد ۷ سال زندگی ولی من زندگیمو دوست دارم ولی از یه طرف نمیتونم زندکی بدون بچه فکرم کنم😭

2740
طلاق بگیر بره یا سعی کن کنارش باشی و درکش کنی کم کم باهاش راه بیای و یه جوری قانعش کنی 

۲ ساله میدونیم مشکلشو هی گفتن بزار بگذره درمان میکنیم میریم بلاخره اسپرم اهدایی چیزی میگیریم ولی کو گوش شنوا کو درست شدن😭

خدا کمکتون کنه من فقط اینو میدونم الان شوهرت خیلی ب دلداری و وجود تو احتیاج داره.فقط همین

خب واسه همین نمیخام ترکش کنم نمیخام طلاق بگیرم ولی راه نمیاد باهام بخدا راه نمیاد😭😭😭😭