2733
2734
عنوان

تو خدای منم هستیا...

| مشاهده متن کامل بحث + 56 بازدید | 89 پست
فاطمه جان خود من نمونه ای از این مدل عشقام که با سرنوشت جنگیدم, تمام دنیا مقابل ما بود اما حتی گاهی کم میاوردیم اما دلسرد نشدیم, بارها کات کردیم اما دوام نیاوردیم. برای همین میگم اونی پیروزه که زندگی رو به بازی در بیاره و تسلیم نشه
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
اره عزیزم الان شوهرمه و کنارم خوابه, ده ساله که ازدواج کردیم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نگ نگ ممنونم عزیزم از راهنماییات من حرفای شمارو با جون و دل قبول دارم ولی برای خودم موقع عمل، بی ارهده ترینم از همتون ممنونم ک اومدید تو تاپیکم واقعا ممنونم ارزو میکنم که هر روز جدیدتون براتون از روز گذشته عالی ترباشه
خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405
منم برات ارزو میکنم که راهت و پیدا کنی و همیشه قوی باشی, برات ارزوی ارامش و شادی میکنم و خلاصی از این برزخی که توش گیر کردی
اهان بهرحال فاطمه جونم،از خدامیخوام همونی که تو دلته،صلاحت باشه و خدا دودستی بهت بده الهی امین یا رب العالمین
خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405
قبول کردم عزیزم
قبول کردم عزیزم
اگر چاره ای جز کنار اومدن با واقعیتها در زندگی و توی دنیا میبنین بهش عمل کنین.اگرم نه که واقعیت رو هر چند سخت پذیرا باشین و هر قدرم سخت تر به روال عادی زندگیتون و مسیری که داره فکر کنین و دنبال جلو رفتن خودتون باشین.
یعنی اینکه هرچند خیلی سخت ولی تقدیر اینجور رقم خورد و الان باید کم کم برگردین به روال عادی زندگی و بیشتر از این وقت رو هدر ندین.اجازه بدین زندگی راه خودش رو بره و مراحلش رو طی کنه.این قسمت راه سخت بود برای بعدش توانتون رو جمع کنین.بفرستینش بایگانی نیمه راکد
2706