2752
2734
عنوان

عمل لوزه سوم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 35 پست
قربان شما تشکر

سلام 

عزیزم چکار کردین شما 

عمل لوزه رو انجام دادین ؟

من دخترم ۶سالشه .دوماه پیش بردم دکتر گفت لوزه داره .توی خواب خیلی بدجور نفس می‌کشید .دکتر دارو داد گفت ببر هفته دیگه بیار ببینم .بعد یک هفته بردم گفت بهتر شده .داروی دیگه داد گفت ببر ماه بعد بیار .منم نتونستم ببرم .الان بگم‌ اذیت میشه نه .ولی زیر چشاش گود افتاده خیلی لاغرتر از قبل شده و اشتها ندارع .قبل این خیلی خوب غذا میخورد .

سلام  عزیزم چکار کردین شما  عمل لوزه رو انجام دادین ؟ من دخترم ۶سالشه .دوماه پیش بردم د ...

سلام،گوش میانی پسر من درگیر شد یعنی عفونت کرد توی نوار گوش مشخص شد. دکتر خیلی ترسوندمون گفت دیر کردین الکی وقت رو تلف کردین حالا باید دریچه وی تی تو گوش بزارم براش،برا دو هفته دارو داد که خداروشکر خوب شد گوشهاش یعنی نوار گوشش نرمال شد،برای روز ۱۳ اسفند وقت عمل لوزه داد هرسه تارو در میاره،پسر من خروپف داره و مدام دهنش بو میده، شبا هم دور لباش کف سفید جمع میشه که من خیلی میترسم از این حالتش

من صبر میکنم،خدا برام جبران میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام  عزیزم چکار کردین شما  عمل لوزه رو انجام دادین ؟ من دخترم ۶سالشه .دوماه پیش بردم د ...

حتما حتما حتما عکس لوزه و نوار گوش بگیر ازش و به دکتر گوش و حلق و بینی خوب نشون بده،لطفا پشت گوش ننداز میتونه خیلی به بچه آسیب بزنه خدای نکرده

حتما حتما حتما عکس لوزه و نوار گوش بگیر ازش و به دکتر گوش و حلق و بینی خوب نشون بده،لطفا پشت گوش نند ...

ممنونم عزیزم 

باید هفته دیگه دخترم رو ببرم نشون متخصص حلق و بینی بدم ببینم چی میگه .

منم می‌خوام هنوز کوچیکه لوزه رو عمل کنه راحت بشه بچم .خیلی لاغر شده خیلی 

سلام،گوش میانی پسر من درگیر شد یعنی عفونت کرد توی نوار گوش مشخص شد. دکتر خیلی ترسوندمون گفت دیر کردی ...

سلام عزیزم توروخدا جواب منو بده هز نگرانی درم بیار پسر منم دقیقا همین علایم رو داشتن گفتن لوزه سوم باید دربیاد رفتیم چهل میلیون دادیم دراورد دکترش ولی الان بعد گذشت حدود دو ماه اصلا خوب نشد همون علایم رو داره چیکار کنیم باید؟

سلام عزیزم توروخدا جواب منو بده هز نگرانی درم بیار پسر منم دقیقا همین علایم رو داشتن گفتن لوزه سوم ب ...

سلام عزیزم یعنی چه علائمی داره؟پسر من دیگه اینجوری نیست ولی باز هم زود سرما میخوره،سرفه داره ولی تب و عفونت گلو نداره 

سلام عزیزم توروخدا جواب منو بده هز نگرانی درم بیار پسر منم دقیقا همین علایم رو داشتن گفتن لوزه سوم ب ...

مگه لوزه هاش رو بهتون توی شیشه کوچولو تحویل نداد؟

تشخیص دکتر هست که چندتا لوزه داره....نمیگم بعدش کمتر مریض میشه.نه..مریض میشه ولی خوب مریضیاش شدید و سخت نیست که گلودردای شدید و عفونی بگیره....مریضیاش سبکتر میشن.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
تشخیص دکتر هست که چندتا لوزه داره....نمیگم بعدش کمتر مریض میشه.نه..مریض میشه ولی خوب مریضیاش شدید و ...

بله عزیزم ممنونم تاپیک من قدیمیه پسر من عمل شد بهتره خداروشکر

سلام عزیزم.من الان ۲۹ سالمه و وقتی ۷ سالم بود دکترم گفت باید لوزه سومم رو بردارم.اما عموی من توی هلند ۱ دوست پزشک داشت که گفته بود اصلااا نیازی ب جراحی نیست و بعدا باعث کلفت شدن صدا میشه و اصلا لازم نیست جراحیش.منم مادرم ترسید و عمل نکرد.باور کن هیچی ام نشد انگار ن انگار

بله عزیزم ممنونم تاپیک من قدیمیه پسر من عمل شد بهتره خداروشکر

یکی از پسرام وقت گرفتم برای لوزهاش عمل بشه .

ولی اون یکی پسرم مشکوکم که لوزه سوم داره .

بدبختی فردا نوبت دارم اینم یکم سرماخورده 

میترسم تشخیص نده برای عمل بگه از مریضی اینجوری تورم داره

.
سلام عزیزم.من الان ۲۹ سالمه و وقتی ۷ سالم بود دکترم گفت باید لوزه سومم رو بردارم.اما عموی من توی هلن ...

یکی به من گفت اگه لوزه سوم عمل نکن خودش خوب میشه .

ولی این دوتا لوزه هاشم بزرگ شده ..فردا وقت داره ببرم ببینه 

.
یکی به من گفت اگه لوزه سوم عمل نکن خودش خوب میشه . ولی این دوتا لوزه هاشم بزرگ شده ..فردا وقت داره ...

آره واسه من خوب شده فک کنم.آرع من فقط لوزه سومم درگیر بود یادمه.اصلا هم عفونت نکرد خدارشکر.فقط همون کودکی اذیت شدم یخورده

آره واسه من خوب شده فک کنم.آرع من فقط لوزه سومم درگیر بود یادمه.اصلا هم عفونت نکرد خدارشکر.فقط همون ...

اینم همش مریض .۹سالشه .

زمستون پاییز کلی اذیت شدیم ..گرچه الانم مریض 

.
اینم همش مریض .۹سالشه . زمستون پاییز کلی اذیت شدیم ..گرچه الانم مریض 

اون سیستم ایمنیش هم هست.تا میتونی سیر بده بخوره و یه غذای محلی هست به اسم کشکینه خیلیییی مقوی با سیر بده بچه.اصلا مریض نمیشه.

2706