2733
2771
عنوان

پسره بلاکم‌ کرد🥹

309 بازدید | 12 پست

یه داستان میخوام تعریف کنم براتون زمانی که تازه ۱۸ سالم بود و تا حالا مرد از نزدیک ندیده بودم😂با یه پسری آشنا شدم ۲۷ سالش بود و خلاصه چند بار بیرون همو دیدیم 

من خیلییی بهش وابسته شده بودم میمردم براش 

این لاشی قبل من یه دوست دختر عملی ژلی داشت از اینا که شبا میمونن😂

خلاصه اینکه یه مدت فهمیدم فالوش کرده و اینا ولی آنقدر دوستش داشتم گفتم حتما منظور نداره

تا اینکه گفت من رابطه جنسی میخوام من گفتم نه نمیشه گفت ازدواج میکنیم بعدش چه اشکال داره الان یا یکسال دیگه و ما د خو ل نداریم و چیزیت نمیشه من فقط گذاشته بودم بوسم کنه 

دیگه کم کم داشت گولم میزد منم انقدر دوستش داشتم واقعا داشتم باورش میکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ .  امام زمان نمیخوای بیای؟ بیا دیگه :)خدا شکرت بابت همه نعمتات دوست دارم  

تا اینکه یه شب خوابیدم و بهش شب بخیر گفتم 

صبح بیدار شدم دیدم بلاکم‌ کرده از همهههه جا😂

حتی دوستای مشترکمون هم بلاک کرده 

بعد از داداشش فهمیدم دوست دختر سابقش که باهاش کات کرده برگشته

صدای شکستن قلبمو هنوز که هنوز می‌شنوم🥺

خیلیییییییییی ناراحت شدم خیلییییی گریه میکردم در حدی که نفسم بند میومد چشام سیاهی می‌رفت 

حالا ۲۲ سالمه قیافش حتی به زور یادمه چه برسه احساس داشته باشم بهش ولی هیچ وقت یادم نمیره چجوری قلبمو شکست حالا بزرگ شدماااا آدما خیلی قلبمو شکستن و عادت کردم ولی اون آدم تو اون شرایط و وابستگی که من داشتم تو اون سن خیلی در حقم بدی کرد خیلی یعنی حتی ندیده بود بهم دلیلشو بگه!!!

امیدوارم تقاصشو پس بده 

تازه یادم رفت بگم گل میکشید ۲۴ ساعته😂

تا اینکه یه شب خوابیدم و بهش شب بخیر گفتم  صبح بیدار شدم دیدم بلاکم‌ کرده از همهههه جا😂 حتی ...

خداروشڪر بلاڪت ڪرد😳😳

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم
تا اینکه یه شب خوابیدم و بهش شب بخیر گفتم  صبح بیدار شدم دیدم بلاکم‌ کرده از همهههه جا😂 حتی ...

پس خدا نجاتت داده با این وضعیتی که میگی

به جای شکستن دلت به رها شدنت فکر کن به اینکه ممکن بود چه اتفاقاتی برات بیفته و نیفتاد و هزار بار خدا رو شکر کن

شکست عشقی تجربه به مراتب راحت تری از افتادن به دام ادمهای ناجوره

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس