2733
2734
عنوان

بیچاره زنداییم سرطان سینه گرفته ..😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 38 پست

چون پرسیدی دیدی میگم‌بله

و بنده خدا از سینه شروع شد با اینکه شیمی درمانی کرد

ولی بازم تو کل بدنش پخش شد،دو بار جراحی کرد

۶ سال تمام درگیر بود تا اینکه به مغزشم زد و متاسفانه از دست رفت

سرطان بد دردیه

خدا به زندگیت کمک کنه بتونن کنترلش کنن

الهیییی  طفلک  احتمالا مجبور میشه سینه هاشو تخلیه کنه  اگر نزده باشه به باقی بدن &nb ...

متاسمانی اصلا روحیه نداره ..

دکتر مستقیم به خودش گفته که زده به کبدت و کارت خیییلی سخته واسه خوب شدن .. 

اینم کلا نا امید شده 😞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۵۵ سالشه  جفت خواهراش داشتن انگار .. ولی به این نگفتن بیشعورها .. اگه میگفتم زودتر میرفت مامو ...

یعنی از سه تا خواهر سه تاشونم درگیر شدند؟ برای خانواده ما هم این مشکل ارثی هست و من تازه از ژنتیک دادم مثبت هست دکتر ژنتیک و انکولوژ گفتند سینه هات رو باید خالی کنی و پروتز  انجام بدی تا درگیر نشی!

چیزی که ما خانمها خیلی دست کمش میگیریم.

من اون روز با یه خانمی حرف زدم گفت من رحم و تخمدانهام درگیر بودند همه رو دراوردم الان باز زده بود به لگنش میگفت این هم چیزی نیست بااز خوب میشم 

خواهر خودمم درگیره عزیزم 

کبد کمی بده فقط 

شیمی درمانی بشه ایشالله جواب میگیره.

من هم از سرطان وحشت داشتم تا اینکه همه شونو دیدم یه خانمی هردوتا سینه اش رو تخلیه کرده بود 

خانمهای جواب زیر ۲۵سال!!!!!خیلی برام عجیب بود چرا سن سرطان این همه پایین اومده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
متاسمانی اصلا روحیه نداره .. دکتر مستقیم به خودش گفته که زده به کبدت و کارت خیییلی سخته واسه خوب شد ...

بهش امید بدین عزیزم 

تنهاش نزارید 

ما الان نمیزارم خواهرم زیاد تنها باشه 

استرس و قند و چربی رو کلا حذف کنه از زندگیش 

سیرابی عالی حتما مصرف کنه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
چیزی که ما خانمها خیلی دست کمش میگیریم. من اون روز با یه خانمی حرف زدم گفت من رحم و تخمدانهام درگیر ...

خدا ریشه کن کنه هررررچی سرطان و مریضیه لا علاجه 😭😭😭

به خدا دو هفته اس کارمون شده گریه و زاری ..

متاسفانه مریضمون هم اصلا روحیه نداره ..

ممنون از جوابتون ❤

متاسمانی اصلا روحیه نداره .. دکتر مستقیم به خودش گفته که زده به کبدت و کارت خیییلی سخته واسه خوب شد ...

ببین اول صبحی چه جوری ناراحتمون کردی ها 😭

دلم گرفت 😭😭😭

یاد مادر دوستم افتادم  فرشته بود  فقط بال نداشت 

بنده خدا  اونم  سرطان سینه گرفت  چند سال تحمل بیماری از این دکتر به اون دکتر ؛این دارو  اون دارو   آخرم بنده خدا  تو سن زیر پنجاه سال فوت کرد 

بهش امید بدین عزیزم  تنهاش نزارید  ما الان نمیزارم خواهرم زیاد تنها باشه  استرس و ...

ممنونم گلم .‌ 

خواهره شما هم درگیره ؟

خدا کمکشون کنه انشالله.. خدا همه ی مریض ها رو شفا بدا 😭🤲

خودش میگه تو این سه سال هیچی متوجه نشدم .. نه دردی داشتم نه چیزی .. این آخری ها زیر بغلش درد میکرده ...

خب آخه دکتر بهش گفته چرا اینقدر دیر فهمیدی!از کجا باید میفهمیده بنده خدا!علائم نداشته تو این سه سال که😔چه سخت...آدم نمیدونه سرطان داره یانه ...وقتی میفهمه که دیر شده

من مامانم ۳۵ سالگی سرطان سینه گرفت هردوتا سینه رو تخلیه کردن

بعدش درگیر غدد لنفاوی شد و همون کشتش

از روزی که خبر شدیم تا روزی که فوت شد دقیق ۳ ماه گذشت

بعدش خواهر ۲۷ ساله ام سرطان رحم گرفت و اونم دو سال بعد فوت کرد

الانم خودم درگیر شدم لعنت به این مریضی 

من دیگه اصلا پیگیر درمان نشدم هرچی دکترم گفت شیمی درمانی کن گفتم اصلا سمتش هم نمیرم آخرش که میمیرم چرا خودمو اذیت کنم

من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل/ بخت بد بین کز اجل هم ناز می باید کشید
من مامانم ۳۵ سالگی سرطان سینه گرفت هردوتا سینه رو تخلیه کردن بعدش درگیر غدد لنفاوی شد و همون کشتش ...

عزیز دلم اینکار و نکن قربونت برم 

لطفا برو تحت نظر دکتر خوب 

کدوم شهری 

ماذر بزرگ منم سرطان سینه داشت انقد دیر فهمید که دکتر گفت امروزم عمل کنی بهتر از فرداست سینه شو برداشت مجبور شد بعدش شیمی درمانی کنه تو دهه هشتاد قبل ازینکه من بدنیا بیام این اتفاق افتاد ولی خداروشکر درمان شد الانم حالش خوبه بعدا از مادربزرگم برای خاله مامانم و الان اونیکی خاله مامانم اتفاق افتاده ولی اینا زود فهمیدن فقط میخوان سینه شونو بردارن و پروتز بزارن 

ماهم که بچه هاشونیم باید شیش ماه یکبار بریم چکاب 

نگران نباش الان دیگه انقد علم پیشرفت کرده میشه جلوشو گرفت فقط حواستون به دختر دایی هاتون باشه اونام احتمالشو دارن! 

عزیز دلم اینکار و نکن قربونت برم  لطفا برو تحت نظر دکتر خوب  کدوم شهری

یزدم

ولی بخدا من دیدم عزیزام چجوری زجر کشیدن و آخرش با زجر فوت کردن

من تحمل اون دردا رو ندارم

من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل/ بخت بد بین کز اجل هم ناز می باید کشید
2706