2733
2734
عنوان

آیا دخترم آبله مرغان گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه والا نبردم هی خوب میشه دوباره یکی دوتا میزنه ولی گفتم شاید فردا ببرم

عزیزم من صبح بردمش دکتر گفت بیماری دهان و دست و پا هست تو نت بزنی میاره .دارو هم اصلا نداد 

گفت تو گلوش هم از همین دونه های سر سفید هست اشتهاش کم میشه چون نمیتونه چیزی بخوره گفت بستنی،یخ و چیزای خنک بدم انشالله بچه شما این مریضی رو نگرفته باشه

عزیزم من صبح بردمش دکتر گفت بیماری دهان و دست و پا هست تو نت بزنی میاره .دارو هم اصلا نداد  گف ...

ممنون عزیزم.همین مریضی هست چون صبح پیش چشم هاش زده.دهنش هم تو گلوش زده بودخوب شد.یعنی هیچ دارویی نداره؟؟

ممنون عزیزم.همین مریضی هست چون صبح پیش چشم هاش زده.دهنش هم تو گلوش زده بودخوب شد.یعنی هیچ دارویی ندا ...

دکتر گفت  فقط دهان و دست و پا درگیر میشه شاید بیماری بچه شما این نباشهگفت دارو ندارم باید دورش سپری بشه