2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این احساس عدم امنیت از کجا شروع شد؟
خداوندا، اگر روزی بشر گردی، ز حال بندگانت با خبر گردی‌، پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بدعت، ازین بودن ... (کفرنامه کارو)
بچه ات ترس از رها شدن داره، احساس امنیت نمی کنه.
خداوندا، اگر روزی بشر گردی، ز حال بندگانت با خبر گردی‌، پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بدعت، ازین بودن ... (کفرنامه کارو)
2728
گناه داره بچه اینقدر گریه میکنه حتما خیلی اذیت میشه لطفا برو پیش مشاور مطمین نه این مشاورهایی که فقط ظاهرا مدرک دارن
چیزی که سرنوشت انسان را میسازد استعدادهایش نیست انتخابهایش هست.
موافقم، پیش یه روانشناس حاذق برو
2سالش بود تومهد سر خیابون گذاشتم شمارمم دادم گفتن یواشکی برو نفهمه اولش مربیش گفت من 40 سال سابقه روانشناسی دارم من از خدا بی خبرم بعد بک ساعت رفتم دیدم بچه اینقدر گریه کرده به حق حق افتاده . دیگه بعد یه مدت که خونه مادر بزرگشم می موند ویگه وای نمیستاد. پدرش گفت بابا رفتم باهاشون دعوا کردم پلیسم اونارو برده
دیگه 2.3 تا مهد عوض کردم به هرکی میگفتم خانم برای پسرم این مشکل پیش اومده من پیشش باشم تا عادت کنه انگار لج میکرونو بد از بد.اما وقتی از پیش دبستانی گفتم خیلی خوشش اومد اما وسطش دل زده شد
2740
خوب پس ازینجا شروع شده. حالا باید بهش این حس امنیت رو بدید و قطع نکنید تا زمانی که خودش بهت بگه مامان برو
وای خیلی اشتباه کردی اون کدوم روانشناس با سابقه ایی بوده که همچین حرفی زده . از نظر روانشناسی تو اولین روزهای ورود بچه به محیط جدید حتما مادر باید همراهیش کنه بچه مطمین بشه مادرش اونجاست تا چند روز باید ادامه و زمانش رو کمترکنه تا بچه عادت کنه . پس به خاطر همون قضیه دچار اضطراب شده
چیزی که سرنوشت انسان را میسازد استعدادهایش نیست انتخابهایش هست.
اون فکر کرده شما رهاش کردید و رفتید و کم کم درگیر این وسواس ذهنی شده که تا الانم ادامه داشته. همه اش با خودش فکر می کنه؟ اگه جا بمونم؟ اگه مامانم نیادش؟ اگه تنها بمونم؟ اگه اگه اگه بچه حتی نمیتونه این‌ تفکراتشو کنترل کنه، باید حس امنیت رو دوباره از شما بگیره. حالا هم نذار بره پیش دبستانی این هفته رو تا یکم اروم شه. برخلاف جریان مغزش شنا نکن، بچه ات رو در اغوش بگیر و بگو که همیشه پیششی و خواهش میکنم هیچوقت بهش دروغ نگو. چون یه دروغ اگه ازت ببینه ترسش خیلی شدیدتر میشه
اون دیگه به چه زبونی بهت بگه که حالش بده؟ به چه زبونی بهت بگه می‌ترسه؟ به چه زبونی بهت بگه احساس امنیت نمی کنه؟
به خاطر درس روان بچه ات رو داری داغون می کنی
2706