2733
2739

توی خیابون نشده راه برم حالا دارم یه چیزی هم میخورم یه خانوم اونم نه ظاهر معمولی ظاهر شیک از کنارم رد شه بوی تعفن عرقش نره تا اعماق مغزم😫😵‍💫 جوری که آدم حس میکنه بینیشو کرده زیر بغل طرف در صورتیکه دو متر فاصله داره🤦🏻‍♀️

از خانوما بعیده نمیدونم طرف یعنی خودش بوی بدنش لباسشو نمیفهمه؟  ادکلن هم زده 

اگه ظاهرشون تمیز نبود هیچ وقت شاکی نمی‌شدم

من خودم محاله دئودورانت نزنم بعد از حموم

بخدا دئودورانت بزنید تا سه روز بوی عرق نمیاد سمتتون 

نمیتونین بدنتونو بشورین لباستونو بشورین به بهداشت زیر بغلتون برسین 

چرا فکر میکنن فقط باید با شامپو تمیز شن؟ بعد از حمام اینی که میگم رو بزن اصلا بو نمیدی🥲

حالم بد شد🥲

غصه نخور درست میشه.
اره منم یکی دو دفعه برام پیش امد از کنارم رد شد.. یا درمان کنن یا مام بزنن

حتی اگه بد بو ترین عرق هم داشته باشه آدم

باید مام و دئودورانت بزنن

اگه از نظرشون مام زیر بغل رو تیره میکنه

مام بدون الومینیوم بزنن

فقطط حال آدمو بد میکنن

غصه نخور درست میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متأسفانه برخی افراد فکر می‌کنند بوی ادکلن بوی گند عرق را ازبین می‌بره اما متاسفانه نه تنها از بین نمیبره اسیدجدیدی تولید میشه که بوش غیر قابل تحمل هستش 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2728
2740
اتفاقا تجربه من میگه اصلا به سانتال و مانتالی نیست. واقعا شخص به شخص فرق داره

آره هدف تاپیک منم اینه

که ظاهرش گول میزنه آدمو

ممکنه یکی ظاهر ساده ای داشته باشه اما بوی خوبش عطرش حال آدمو خوب میکنه

غصه نخور درست میشه.
لباس  تمیز هم بپوشن چه فایده وقتی اصل کاری عرق کرده لباسشویی توی خونشون تزیینیه فکر کنم😅

اگه حمام برن ولباسشونو روزانه بشورن این اتفاق نمیفته

تو بگو بهشت کدومه.....اصلا تو این زمین بهشت کجا بود...
2706