2737
2734

شوهرم ماموریته ،همین دو ساعت پیش خواهرم بهم زنگ زده بود گفتم شوهرم نیست و مشغول صحبت شدیم اصلا زمان از دستم در رفت دیدم ساعت دوازدهه ممکنه شوهرم اومده باشه پشت خطیم نگاه کردم دیدم بلللللله...

کلی پیام و تماس ازش دارم ولی متعجبم چرا هیچ هشدار و آلارمی نداد گوشیم ...

گوشی رو قطع کردم بهش زنگ زدم کلی بهم توپید هر چی براش توضیح دادم آروم نشد با عصبانیت گفت کاری باهام نداری بگیر به گپ و گفتت برس ...😔 بعد گوشی رو قطع کرد. حالا هر چی بهش پیام دادم جوابمو نداد پست آخر یه شب بخیر خشک خالی داد ... 

ببینید چه قهری کرده؟ 👇

عصبی شدن ...یکم بگذره اروم تر میشن...اون موقع باهاشون صحبت کن
منم یه وقتایی از نگرانی زیاد عصبی میشم

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق داره خیلی ستمه میمونی پشت خط😁🤣🤣🤣

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
2740

وای چرا آخرش اینجوری گفتی گناه داشت 🫠

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️

شما بد صحبت کردین

من جای شما بودم بعد از اینکه میدیدم دلخورن...میگفتم یه ساعت بعد اروم تر میشی باهم دربارش صحبت میکنیم

اصلا حواسم نبود
و معذرت میخوام که نگرانت کردم
همینو مینوشتم تا بعدا مفصل صحبت کنیم

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃

منم بودم عصبی میشدم 

شاید دلیلیش انقد محکم نباشه ها ولی خوب 

از دلش در بیار گونا داره جای غریب ماموریت

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬
2706