2733
2734

میخوام ببینم مشکل و دغدغه شما چیه؟

به چی فک میکنید؟ چی اذیتتون میکنه؟

چقد امید دارید؟

میخوام ببینم فقط منم که مشکل دارم و حالم خرابه!!

من که کلا نا امیدم

آخر ی شب این گریه ها سوی چشامو میبره...🥲

ظهور امام زمان بزرگترین دغدغم اینه که مفید باشم 

سطح پایین ترینم کنکور بیشتر دغدغه هام نسبت به جامعه و... هست

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من همش ب اینده فک میکنم اینکه تنها میشم اگه مامانم بمیره چی و لینکه کار درست حسابی حدارم امنیت شغلی مالی برای پیری و اینده ام و هزارتا چیز دیگه بعدشم همش ب اینکه چ لحظه های سختی تو گذشته داشتم جو مرور میکنم

مهم ترین دغدغم اینکه خدامنوبه درگاهش بپذیره داداشم ازسرلج بیادپایین.ارامشمون برگرده

❌️اقایون،نه ریپلای کنید،نه داخل تاپیکاپست بزاریدنه....❌️باافتخارچادریم😍❤️

خیلی فکرم درگیره سعی میکنم با صلوات و استغفار خودمو آروم نگه دارم 

دغدغه هامم خونه پیشرفت اقتصادی

خرید عید 

رفتارای شوهرم 

عیدی که مجبورم برم خیلی روز خونه مادرشوهرم بمونم 

و....

من همش ب اینده فک میکنم اینکه تنها میشم اگه مامانم بمیره چی و لینکه کار درست حسابی حدارم امنیت شغلی ...

منم اینارو دارم تو آینده و گذشته غرق شدم زمان حل رو از دست دادم عمرم داره میگذره بی هدف

یکی از دغدغه هام اینه

پس مثل همیم

الان همه چی خیلی گرون شده فک کن خرج نامزدی و کلی چیزای دیگه

و اینکه من نذاشتن برم سرکار،  عقد کنیم پسره بخواد رفت و آمد کنه من نتونم از پسش بر بیام 😟

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
خدا بزرگه منم دغدغم بود شدید ن اینکه بگم همه چی عالی پیش رفت ن ولی تا همین حد هم ک جور شد واقعا توقع ...

خدارو شکر ایشالا خوشبخت باشی همیشه

مرسی منم فقط سپردم به خدا

پس مثل همیم الان همه چی خیلی گرون شده فک کن خرج نامزدی و کلی چیزای دیگه و اینکه من نذاشتن برم سرکا ...

وای دقیقاا ن میتونیم دوست پسر داشته باشیم نه نامزد همش بلخره خرج داره

منم سرکار نمیتونم برم

کلا تو باتلاق گیر کردم

2706