2733
2734
عنوان

بیاید دعا کنیم20

| مشاهده متن کامل بحث + 11 بازدید | 142 پست
سلام شبتون پراز عشق الهی خدایا ظهورو سلامتی اقا رومیخایم شفای مریضا سبز شدن دامن همه زنا خوشبختی جوونا حل گرفتاری مشکل دارا خداجونم حات دل همرو بده یه نگاهم بمن بنداز منتظرم جواب صبرمو بدی چشمم به بزرگیته خدایا شکرت بخاطر اینکه ترو داریمو تنها نیستیم.. التماس دعا
الهی شقایق به ارزوش برسه😍الهی آمین....یه صلوات مهمونم میکنی؟⚘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدایا سایه همه پدر و مادرا رو سالم بالای سر بچه هاشون و خانوادشون حفظ کن و نگهدار ارامش و خوشبختیو سهم همه خونه ها قرار بده الهی امین
خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
خدا جونم حاجت دل تنهای بی احساس و جوری روا کن که خودشم باورش نشه حاجت روا بشی عزیزم الهی امین
خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
این که انسان باید بداند چه چیزهایى از پروردگار خویش طلب کند و چه عباراتى را در این مرتبه استخدام نماید تعبیر به ادب در دعا می‌شود. قرآن و عترت به ما آموخته‌اند که چگونه دعا کنیم و چه چیزهایی را جهت سعادت دنیا و آخرت خویش از حضرت حق مسألت نماییم. در قرآن اغلب آیاتى که به عبارت ربّنا مزین شده بیانگر این واقعیت است که اهل ایمان را ارشاد فرماید تا چه چیزهایی را با چه جملاتى از خداوند تبارک وتعالى طلب کنند. «رَبَّنا آتِنا فِى الدُّنْیا حَسَنَةً وَ فِى الْ‏آخِرَةِ حَسَنَةً وَ قِنا عَذابَ النَّارِ»؛ خدایا در دنیا و آخرت بر ما نیکى عطا کن و ما را از آتش نگه دار. «رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَینِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّیتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ»؛ خدایا ما را از مسلمین قرار ده و نسل ما را از ایمان آورندگان بر تو قرار ده. «رَبَّنا لا تُزِغْ قُلُوبَنا بَعْدَ إِذْ هَدَیتَنا وَ هَبْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَةً»؛ خدایا قلب ما را بعد از هدایت آلوده نکن و برنگردان و رحمتت را بر ما هدیه کن. و دهها آیات دیگر که همانند آیات فوق، ادب در دعا را به ما می‌آموزند. چند چیز نشانگر رعایت ادب در دعا محسوب می‌شود، که اینک به مواردى از آنها می‌پردازیم: 1. بسم الله الرحمن الرحیم؛ رسول خدا صلّى الله علیه و آله می‌فرماید دعایى که اولش با بسم الله شروع شود رد نخواهد شد. 2. ثنا و تمجید پروردگار؛ امام صادق علیه السّلام می‌فرمایند: در نوشته‌هاى امیر المؤمنین علیه السّلام بود که قبل از دعا، مدح و ثناء حضرت حق را بگویند. 3. صلوات بر محمد و آل محمد. 4. توسل به اهل بیت علیهم السّلام : امام رضا علیه السّلام فرمودند: هر گاه از خداوند تبارک و تعالى تقاضایى داشتى بگو خداوندا از تو می‌خواهم که بحق محمد و على که نزد تو مقام والایی دارند حاجت مرا برآورده سازی. 5. دعا در حق دیگران
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
دوستان لطفا برای پری و رمیصا و پیتزا لطفا دعا کنین
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا
بچه ها برای پری جون و لیلیناز عزیز که هرشب باعث این دعاهای قشنگن هم دعا کنین حاجت روابشن الهی امیییییییییییین
سلام دوستان خدایا حاجت دل همه رو بده
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
ممنونم پرند گلم خیلی گلی انشا...هم خودت هم همه دوستامون حاجت روا بشین
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا
2706