2733
2739

نخود سیاه ها رو ۳ روز خیس کردم دیشب آبکش کردم چون مهمان داشتم و حسابی دمارم درآمده بود حواسم نشد پهنشون کنم خشک بشن صبح دیدم جوانه زدن...بنظرتون خراب نمیشه؟

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نخود سیاه همونه که میرن دنبالش ؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
داري ميفرستي مارو دنبال نخود سياه؟؟؟؟؟؟؟

نه فدات شم....لپه رو از نخود سیاه درس میکنن

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃
2738

نخود سیاه رو ۳ روز خیس میکنن و ...بعد پوستشو با طی فرایندی جدا میکنن ...میشه لپه

جوانه بد نیس که خیلی هم خوبه  اگه نخود معمولی بود میگفتم چرخش کن برا فلافل  نخود سیاه ب ...

باید تبدیل به لپه بشن..گفتم ببینم خراب نمیشه

2706