2733
2771
عنوان

شوهرم خرجی کم میده آیا

934 بازدید | 30 پست

حقوقش فقط ۷ تومنه ۹۰۰ تومنم جدا یارانمونه و اجاره خونه هم با اینا میده.  ۳۰۰ میده ۳۰۰ رو فقط برای اصلاح ابرو در ارایشگاه. و نوار بهداشتی و پول شارژ و چیزای ریز مث سنجاق اینا میده وگرنه. نت خودش میخره برام خوراکی هر از گاهی میخره برام لوازم ارایش وسطا میخره برام عیدم سرتاپام میخره در طول سالم لباس اینا میخره نیم بوت اینا.  اینم بگم یارانمم نمیده ها همون ۳۰۰ فقط ولی سهام عدالت بریزن ۶۰۰ از ۷۰۰ رو میده ب خودم. برا خودش من تا الان ندیدم پیرهن بخره کفشم بخره از دس فروش میخره چن ماه بعد پاره میشه

ایهاالناس تاپیک مال دو نفره دهنمو سرویس کردید

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نسبت به حقوقش نه خوبه و مهم اینه برات خریدم میکنه

بهت فکر میکنم هرروز،ازت دل میکنم هربار،ولی چشمات تو عکسا نمیزارن برم انگار.🖤فقط کارم شده گریه،همش دلتنگ و افسردم، یجوری تو خودم میرم خودم فکر میکنم مردم.یه گوشه بی تو میشینم، یه گوشه ماتو مبهوتم،یه روزی زیرو میشم یه بمب از جنس باروتم.

ماهم همین روال رو داریم،چاره چیه

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊

شوهر من همین بود خاک بر سرم قدر ندونستم اونقدر سرش غر  زدم برا خودت بخر الان ماهی دومن خرج خودش میکنه

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2706