2752
2734
والا

حتما کالا برگ ماه پیش گرفتی واریز نکردن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
مرسی عزیز خدا برکت بده 

ممنونم گام والله همین یارانه خرج قرص ودارو پدر ومادرمه 

یه پولی میدن صدبرابر گرون میکنن 

مخصوصا قرص و دارو ک نگو 

‏پس یادمون میمونه کسی که باباش براش خونه و ماشین خریده و فرستاده دانشگاه آزاد و پول داده بره باهاش کار کنه میشه خودساخته✍️‏حاجی اینا جدی جدی فکر می‌کنن اگه پول همه چیز رو از ننه باباشون بگیرن ولی تو یه خونه دیگه زندگی بکنن، مستقلن :))))     [ اگه میشد برگردم عقب..سلام ک هیچی حتی آدمم حسابت نمیکردم💔🫠]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه من هیچی نگرفتم نه اربعین کربلا رفتم نه کالا برگ گرفتم 

خب پس نگرفتی واریز میکنن 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ممنونم گام والله همین یارانه خرج قرص ودارو پدر ومادرمه  یه پولی میدن صدبرابر گرون میکنن  ...

از ریش ملت میکنن میبندن به سبیلشون همونم صدبار ازجیب ملت میدزدن

بحث با نادان توهین به شعور خودمه🙏🏼
خب پس نگرفتی واریز میکنن 

یک لجن بازاری شده اعصاب نمونده برام نه حقوقش دادن نه مزایا که باید۱۲میدادن دادن اینم یارانه معلوم نیس کی سیرمونی میگیرت

بحث با نادان توهین به شعور خودمه🙏🏼