2752
2734
راستی در کل فکر نکنم بیش فعال باشه چون ممکنه ساعتها بشینه با علاقه یه کارتونو بارها نگاه کنه .ولی کلا خراب کاری و ریخت و پاشش زیاده خیلی زیاد طوری که حداقل روزی دو بار جاررو میزنم تازه اگه چیزی نشکونده باشه
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.
من یه پسر 3 سالو نیمه دارم که همین الان داره از سرو کولم بالا میره سه راهی تلوزیونو برداشته هرچی لوازمه برقی تو خونه داشتیم جارو برقی و اتو و سشوار و شارژره موبایلو ریخته وسط اتاق مثلا زده به برق خونمم عینه بازارو شامه صبح تا شبم باید مواظبش باشم بلایی سر خودش نیاره خوابم نداره شیطونه به تمام معنا
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اول که خونسرد باشین بعد برای بچه تون یه جا برای تنبیه تعیین کنین مثلا 5 مین تو اتاقش رو صندلی باید بشینه چه قدرم گریه کرد اهمیت ندین - بذارین رو صندلی بشینه اگه گریه کرد بگین گریه کردی یه مین دیگه اضافه میشه - داد بزنی یه مین دیگه اضافه میشه پرت کنی یه مین دیگه اضافه میشه انقدر تکرار کنین که این کاراش و ترک کنه ربطی به بیش فعالی و اینا هم نداره یکم اعصابتون و قوی کنین تا حل شه ایشا...
2731
ضمنا براش ساعت خواب تعیین کنین - مثلا ده شب گریه هم کرد بگین بره تو اتاقش و در و ببنده و بخوابه انقدر باید سرسخت باشین که عادت کنه داد هم نزنین - چون اثر نداره - دعوا هم نکنین چون بدتر میشه فقط صبور باشین و کوتاه نیاین
مهمترین مشخصه بیش فعالی نداشتن تمرکزه دکتر به خواهرم گفته بود راجع به اتفاقهای دو روز قبل از بچه بپرسید اگه یادش بیاد احتمال بیش فعالیش خیلی کمه یا مثلا یه اسباب بازی رو صبح یه جا بزاره غروب یادش بیاد کجاست اینم بیش فعال نیست
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
در ضمن سرگرمش کن با بازیهای نشستنی صداهای اطراف رو کم کن تلویزیون و .. بعد بشین کاردستی باهاش درست کن آروم براش قصه بگو در کل زیادددد باهاش حرف بزن من با پسرم از یک سال و نیمگی اینطوری بازی میکردم فوق العاده آروم و حرف گوش کن بود الان 4،5 سالشه اصلا اذیت کار و شیطون نیست
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
مرسی از راهنمایی نمیدونم خودمم کم آورردم خیلی خسته ام ساعتهایی کخ میخوابه اینقد کار رو سرم ریخته که وقت نمیکنم بخوابم یا اینکه اینقدر بد موقع است که کاری پیش میاد و نمیشه
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.