2737
2734

کیا بعد ده بیست سال برا گذشته پشیمونن و ناراحتن از رفتارهای خودشون یا دیگران و خلاصه عذاب میکشن؟ 

ادمای اون زمان الان به یادم هم نیستن ذما من خاطرات رو با تمام تلخیهاش با خودم زنده نگه داشتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من واقعا بعضی از موقع ها افسردگی میاد سراغم سر این مسئله

منم همین طورم 

چیزی که ناراحتم میکنه نادونی و اشتباهات خودمه، وگرنه که آدما قرار نیست همشون خوب باشن و بی آزار

من اشتباهات زیاد داشتم از تحصیل گرفته تا،،،،، 

منم همین طورم  چیزی که ناراحتم میکنه نادونی و اشتباهات خودمه، وگرنه که آدما قرار نیست همشون خو ...

عزیزم منم مث تو هستم دقیقا...همش میشینم به خودم میگم کاش اینکار کرده بودی یا اگه فلان کار کرده بودی الان زندگیت فلان طور بود...

البته چندماهه دارم روی خودم کار میکنم.خیلی دارم سعی میکنم گذشته رو فراموش کنم و به اینده فکر کنم

اگه تا چندماه دیگه بهتر نشدم میخوام برم پیش روانشناس خودم رو خالی کنم...حس میکنم اگه یبار کل زندگی و اشتباهاتم رو برای کسی توضیح بدم سبک میشم و حالم بهتر میشه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2738
تو نادونی های خودم ادما چقدر سو استفاده کردن و بهم لطمه زدن و من همچنان با غرور گند میزدم و پیش میرف ...

فقط راهش این هست که فراموش کنی...من جدیدا هروقت میخوام به گذشته فکر کنم سریع ذهن خودم رو مشغول میکنم...

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
فقط راهش این هست که فراموش کنی...من جدیدا هروقت میخوام به گذشته فکر کنم سریع ذهن خودم رو مشغول میکنم ...

به خدا سه تا دوست بودیم دوتاشون فرصت زندگی کم اومد سراغشون اما درست استفاده کردن، اما من بر عکس بارها خدا برام بهترین رو خواست با رفتار بلا نسبت احمقانه خودمو بیچاره کردم 

سخخته خیییلی سخته، که آدم خودش زندگیشو خوب زندگی نکنه... 

به هیچی نرسیدم نه تحصیل عالیه و نه،،،،، 

شرایط هردوشم داشتم. اطرافیان از حسادت اینکه موقعیت های خوب داره نصیبم میشع حتی باهامون بحث و دعواشون میشد. در نهایت تصمیم گیریهام طوری بود که حسودا شاد شدند... 

خیییلی نادون و پر سرو صدا و مغرور* بودم. 

سخخته خیییلی سخته، که آدم خودش زندگیشو خوب زندگی نکنه...  به هیچی نرسیدم نه تحصیل عالیه و نه،، ...

از ته دل برات امیدوارم زندگیت از این به بعد به بهترین شکل رقم بخوره عزیزم🥺❤️