2733
2734
عنوان

تو دوران مدرسه ساعت کدوم درس و بیشتر دوست داشتین؟چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 65 پست
نه اتفاقا آوا چون فقط باید مینوشتیم،معلم میگفت ما مینوشتیم هیچ حرف اضافه ای رد و بدل نمیشد
اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه جالب.. دوتا ..استاد ریاضی دانشگاه ما هم خیلی حرف های قشنگ و خوبی میزدن سر کلاس. خیلی از جهان بینی های من از حرف های اوناست.. دید آدم و به زندگی باز می کرد. خدا بهشون خیر بده. انگار جذب کنندگی بچه ها تو کلاس غیر مرتبط بیشتره.
ONLY. GOD.
آخه اعتبارشون محدوده یعنی اگه براش برنامه ای داره آدم میره امتحان میده نه همینجوری
اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
پیکان جون من6سال وخورده ای کلاس زبان رفتم ولی آیلتس اعتبارش فقط2ساله تافل هم4سال منکه باهاشون کارخاصی نکردم فقط امسال جشنواره تابستانی محلات تدریس کردم یکم تموم شن باید بری امتحان بدی دوباره بگیری البته اینبار کلاس نیازنیست فقط امتحان شرکت میکنی دوره هاشو یبار بگذرونی کافیه
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2706