2752
2734
عنوان

راهنمایی کنین چی بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22 بازدید | 28 پست
منم تو عقد که بودیم رفتیم کربلا با شوهرم. منو برداشت تک تک خونه خونه خواهربرادراش برو خداحافظی کنم چقدر بد بود و بیخود.کلی خواهراش طعنه زدن که باید با عمه عموهامون هم خداحافظی میکرد زنت که من نکردم.
الان خودشون هیچ کاری نمیکنن.شوهرمم دیگه از من توقع نداره.فهمیده اون سری هم گیر بیخودیه خواهراش بوده
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان کشمش اگه شما داخل خانوادتون این مدلی هستین که قبل رفتن خدافظی میکنین خب شاید حق داشته باشی چون میگی همیشه هم باهمین اصلا نه بخاطر سفر خب ادم همینجوری میگه دارم میرم فلانی ...ولی من بودم هروقت دیدمشون شاید یه زیارت قبولی میگفتم
چرا دیوونگی "نسبت" به حساب نمیاد؟ مثلا بگن: تو چه نسبتی باهاش داری؟ منم بگم: دیوونَشم.. ازین نزدیک تر مگه "نسبت" داریم؟💑
درضمن اون خانومایی که میگن مگه مشهدم خداحافظی و تلفن کردن داره،مگه میشه آدم بره پابوس امام رضای غریب و التماس دعاهای دگرونو نخواد ببره پیش آقا.نرفته مرقدشاه عبدلعظیم که.رفته مشهدالرضاااااا
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
زالزالک نزدیک سیصد پول پروازت میشهههه البته نمیدونم از کجا میخوای بری یه صدتومن تو دستت باشهههه واسه کرایه تاکسی یک روزه اگر بری وقت نمیکنی بازار بری سوغاتی پس نگیر
خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی