2733
2734

سلام دوستان 

چند ماه پیش من یه مبلغی انتقال دادم ولی الان طرف میگه نه به حساب من نیومده من عکس رسید هم دارم کد پیگیری که رو قبض هس تا کی اعتبار داره چجوری باید پیگیری کنم ؟ ده ماه گذشته از این مسئله الان اومده میگه نه به حساب نیومده

🤍خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه🤍

گردش حساب دوتاتون رو بگیرید،  مشخص میشه. 

یا کد پیگیری رو ببر بانک و بهت میگن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممکنه ، ولی باید برگشته باشه ب حساب خودتون.

در غیر اینصورت حتما رسیده ب حساب مقصد. اگ شماره کارتو درست وارد کرده باشین

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
بله ممکنه.به حساب شما بر نگشته؟

حساب من به دستگاه پوز وصله تراکنش هام زیاده ممکنه برگشته باشه من متوجه نشدم ولی خب رسیدش موفق زده واسم 

حساب من به دستگاه پوز وصله تراکنش هام زیاده ممکنه برگشته باشه من متوجه نشدم ولی خب رسیدش موفق زده وا ...

پیش میاد اینجوری معمولا تا ۷۲ ساعت برگشت میخوره.محدوده اون تاریخ رو پرینت حساب بگیر

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

سایتی چیزی نیس که الان خودم کد پیگیری رو بزنم ببینم جریان چیه چون الان که دیگه به بانک نمیرسم باید فردا برم فکرم خیلی درگیر شده چون مبلغ کمی نیس