2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هر وقت پوشکشو عوض میکردم در میاوردم و اونم پا میذاشت به فرار خخخخ ولی چون یه پاش بود میتونست بازی کنه و خیلی شبا با اعتراض پاش میکردم یه جوری باید زور باشه .یکم واسه شما متفاوت و کارت سختره ولی حتما بپوشون .
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
دختر منم پاهاش ضربدری دکتر ارتوپد بردم اولا میگفت پای همه بچه ها اولش اینطور بمرور زمان خوب میشه ولی خوب نشده الآن 5 سالشه من پاهای خودمم ضربدری ی دکتر دیگه هم بردم گفت چون پاهای خودت بوده اینم اینطور شده ارثیه کفش هم بهش نداد بنظرتون حالا چکارش کنم معمولا هم شکلw میشینه
چشم بسته هم میتوان راه رفت اگر دست خدا را بگیری
الینا صد در صد مثل من ببر دکتر و کفش بنویسه سنش بره بالا درمانش با کفش سخته دکتر میگفت حتی 4 سال هم دیره حتما ببرش .قدیم چون این درمانها نبود الان نگاه کنی خیلیا پرانتزیند .
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
2706