2737
2734
عنوان

مسمومیت بارداری توروخدا بیاید

89 بازدید | 13 پست

۱۷ هفته ام از دیروز عصر تا حالا سردرد وحشتناکی دارم قسمت پیشونی و کف سرم. یکبار هم بیشتر قرص استامینوفن نخوردم ترسیدم ضرر داشته باشه خیلیم استراحت کردم ولی خوب نشدم میگم نکنه مسمومیت بارداری باشه؟؟

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
فشارت چنده

ظهر فشارم افتاده بود ولی الان خوبم ... دستگاه فشار سنج ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ظهر فشارم افتاده بود ولی الان خوبم ... دستگاه فشار سنج ندارم

بگیر 

البته تو بارداری تقریبا هر رنجی طبیعیه😒

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

سرماخوردگی نیس؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
سابقه ميگرن دارى ؟؟

نه اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرماخوردگی نیس؟

هیچ علایمی ندارم فقط سرم بشدت درد میکنه بخصوص وقتی صدا بلند بشنوم سرم انگار داره میترکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من ۳۶ هفته با مسمومیت بارداری سزارین اورژانسی شدم علائمم این بود که حدود یه ماهی بود کلا سر درد داشتم یعنی اصلا خوب نمیشد و دیگه روز آخر فشارم رفت بالا

چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...
من ۳۶ هفته با مسمومیت بارداری سزارین اورژانسی شدم علائمم این بود که حدود یه ماهی بود کلا سر درد داشت ...

سنی بنظرت منم مسمومیت بارداری گرفتم ...هیچ علامت دیگه ای جز سردرد نداشتی مثل ورم دست و پا و تاری دید؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سنی بنظرت منم مسمومیت بارداری گرفتم ...هیچ علامت دیگه ای جز سردرد نداشتی مثل ورم دست و پا و تاری دید ...

بعید میدونم‌ مسمویت بارداری باشه اما اگه طولانی شد برو دکتر که چک کنه

نه من فقط سر درد داشتم اونم سردردی که هیچ جوره آروم نمیشد

بعید میدونم‌ مسمویت بارداری باشه اما اگه طولانی شد برو دکتر که چک کنه نه من فقط سر درد داشتم اونم س ...

از منم هیچ جوره اروم نمیشه لامصب

توروخدا واسم دعا کنید بچم خیلی کوچیکه هنوز چیزیش نشه🥺😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از منم هیچ جوره اروم نمیشه لامصب توروخدا واسم دعا کنید بچم خیلی کوچیکه هنوز چیزیش نشه🥺😭

عزیزم نگران نباش اگه مسمومیت بارداری هم باشی دارو میدن اوکی میشه من توی ۱۲ هفتگی با آزمایش مشخص شد ریسک مسمومیت دارم که دکتر بهم آسپرین داد کنترلش کرد