2733
2764
عنوان

مسمومیت بارداری توروخدا بیاید

90 بازدید | 13 پست

۱۷ هفته ام از دیروز عصر تا حالا سردرد وحشتناکی دارم قسمت پیشونی و کف سرم. یکبار هم بیشتر قرص استامینوفن نخوردم ترسیدم ضرر داشته باشه خیلیم استراحت کردم ولی خوب نشدم میگم نکنه مسمومیت بارداری باشه؟؟

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
فشارت چنده

ظهر فشارم افتاده بود ولی الان خوبم ... دستگاه فشار سنج ندارم

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

ظهر فشارم افتاده بود ولی الان خوبم ... دستگاه فشار سنج ندارم

بگیر 

البته تو بارداری تقریبا هر رنجی طبیعیه😒

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

سرماخوردگی نیس؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
سرماخوردگی نیس؟

هیچ علایمی ندارم فقط سرم بشدت درد میکنه بخصوص وقتی صدا بلند بشنوم سرم انگار داره میترکه

من ۳۶ هفته با مسمومیت بارداری سزارین اورژانسی شدم علائمم این بود که حدود یه ماهی بود کلا سر درد داشتم یعنی اصلا خوب نمیشد و دیگه روز آخر فشارم رفت بالا

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...
من ۳۶ هفته با مسمومیت بارداری سزارین اورژانسی شدم علائمم این بود که حدود یه ماهی بود کلا سر درد داشت ...

سنی بنظرت منم مسمومیت بارداری گرفتم ...هیچ علامت دیگه ای جز سردرد نداشتی مثل ورم دست و پا و تاری دید؟؟

سنی بنظرت منم مسمومیت بارداری گرفتم ...هیچ علامت دیگه ای جز سردرد نداشتی مثل ورم دست و پا و تاری دید ...

بعید میدونم‌ مسمویت بارداری باشه اما اگه طولانی شد برو دکتر که چک کنه

نه من فقط سر درد داشتم اونم سردردی که هیچ جوره آروم نمیشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعید میدونم‌ مسمویت بارداری باشه اما اگه طولانی شد برو دکتر که چک کنه نه من فقط سر درد داشتم اونم س ...

از منم هیچ جوره اروم نمیشه لامصب

توروخدا واسم دعا کنید بچم خیلی کوچیکه هنوز چیزیش نشه🥺😭

از منم هیچ جوره اروم نمیشه لامصب توروخدا واسم دعا کنید بچم خیلی کوچیکه هنوز چیزیش نشه🥺😭

عزیزم نگران نباش اگه مسمومیت بارداری هم باشی دارو میدن اوکی میشه من توی ۱۲ هفتگی با آزمایش مشخص شد ریسک مسمومیت دارم که دکتر بهم آسپرین داد کنترلش کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40