2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حركتش لب مرز ولى قابل قبول 

ولى شكلش خوب نيست 

با دارو انشالله رفع ميشه از طب سنتى هم استفاده كنيد 

اسپرم هر سه ماه توليد ميشه انشالله تا چند ماه ديگه باردار ميشين نگران نباشين 

نه من شوهرم حرکت aصفره باز مال شما ده هست ولی حتما برن اورولوژیست چون درمان مردا زمان بر هست

ما تا حالا هیچ اقدامی هم نکردیم امروز رفتیم دکتر اورولوژی میگفت من اصلا این ازمایش رو قبول ندارم بعدش میگفت تو که هیچ اقدامی نکردی چرا اصلا اومدی دکتر

بعد براش سونو و ازمایش نوشت 

بنظرت اقدام کنیم اگه باردار نشدم شوهرم بره ازمایش اینارو بدهـیا فردا بفرستم بره ازمایش و سونو؟؟ 

2728
نه من شوهرم حرکت aصفره باز مال شما ده هست ولی حتما برن اورولوژیست چون درمان مردا زمان بر هست

برای شوهر منم صفر بود‌

با مورفولوژی چهاردرصد

ولی طبیعی باردار شدم

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
2740
خودتونم مشکلی دارین؟

نه من هیچ مشکلی ندارم پنج ساله ازدواج کردم کلا قصد بچه دار شدن رو نداشتیم اخه سنم خیلی کم بود

حالا رفتم واسه ازمایش و سونو خودم هیچ مشکلی نداشتم ولی دکترم گفت که همسرت مشکل داره

چند روزه فقط دارم گریه میکنم

نه من هیچ مشکلی ندارم پنج ساله ازدواج کردم کلا قصد بچه دار شدن رو نداشتیم اخه سنم خیلی کم بود حالا ...

واااای نه گریه نداره که دیگه از من بدتر نیستی😅 با دارو حل میشه اما درمان مردا سه ماه زمان میبره 

حتماااا اقدام کن اره بابا اقدام نکرده که نمیشه اگه نشد بعد برین دکتر خودت تخمکات خوبن؟

اره خودم هیچ مشکلی ندارم پس دیگه دکتر نمیرم اگه باردار نشدم اونوقت پیگیری میکنم

2706