2737
2739

اثر نداره

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون موقعی که هنوز مد نبود و بقیه خبر نداشتن گوش میدادم فیک نبودن ولی اثر نکرد😂

ینی بدرد نخور بود

من گوش میدم حالم بدمیشه

دیشب تونینی سایت دیدم یکی نوشته بود بعدساب توذهنش ی خانمی باهاش حرف میزده و بهش میگفته باید یکیو بکشه

انگار ی داستان تعریف میکرده و میگفته ب این دلیل باید اینو بکشی واقعا ترسیدم

2740
ینی بدرد نخور بود من گوش میدم حالم بدمیشه دیشب تونینی سایت دیدم یکی نوشته بود بعدساب توذهنش ی خانم ...

ممکنه نتیجه خوبی بده 

اما ببین چند ساله اسمش سر زبونا افتاده میلیونی هزینه میکنن کلی کاسبی راه انداخته معلوم نیس رو چه فرکانس و پیغامی تنظیم شدن بنظرم بچسب به زندگیت خودت تلاش کن 

من وقتی این داستانا نبود گوش میدادم نتیجه نگرفتم خداروشکر اثر بدی هم نداشت پیش میاد نتیجه دلخواه بده ولی درصدش کمه ریسک نکن

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟
ینی بدرد نخور بود من گوش میدم حالم بدمیشه دیشب تونینی سایت دیدم یکی نوشته بود بعدساب توذهنش ی خانم ...

مگر اینکه به شرکتای معتبر خارج از کشور درخواست بدی اهنگ شخصی برات بسازن

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟