2733
2764
عنوان

باردارم سرم خیلی درد میکنه

183 بازدید | 28 پست

۱۷ هفتم سرم خیلی درد میکنه چی میتونم بخورم بهتر شه میشه استامینوفن استفاده کنم

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

آره ۳۲۵ بخور 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

منم با این تفاوت که همش خوابم میاد و انگار چقد کوبیدنم

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
منم با این تفاوت که همش خوابم میاد و انگار چقد کوبیدنم

وای دقیقا اصلا جون ندارم وایستم یگم راه میره انقدر خسته میشم انگار ۱۰ روزه راه رفتم

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
اسی من دیروز بی بی زدم مثبت بود الان باید چیکار کنم؟ طبق سایت محاسبه کردم زده بود۷ هفته

برو آزمایش بتا بده بعد برو پیش دکتر متخصص 

اسی من دیروز بی بی زدم مثبت بود الان باید چیکار کنم؟ طبق سایت محاسبه کردم زده بود۷ هفته

بهت تبریک میگم گلم.. 

منم 12 دی ینی شب عید مادر بی بیچک و ازمایشم مثبت شد.. 😁

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای دقیقا اصلا جون ندارم وایستم یگم راه میره انقدر خسته میشم انگار ۱۰ روزه راه رفتم

منم😵‍💫😵‍💫😵‍💫کاش زودی تموم بشه راحت شم خیلی سختمه راه رفتن دسشویی رفتن سرپا وایستادن

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
منم😵‍💫😵‍💫😵‍💫کاش زودی تموم بشه راحت شم خیلی سختمه راه رفتن دسشویی رفتن سرپا وایستادن

بچت دختره؟؟

بهت تبریک میگم گلم..  منم 12 شب عید مادر بی بیچک و ازمایشم مثبت شد.. 😁

ممنون عزیزم 

خودم دوست داشتم باردار بشم اما الان نمیدونم چم شده چرا خوشحال نیستم 

اخرین موعد شما کی بود من ۲۴ آذر

لطفا لایک نکنید.
بچت دختره؟؟

این که باردارم پسره

این که باردارم پسره

منم احتمالو  ان تی گفته پسره ولی میگن کسلی و بیحالی مال دختره دیگه نمیدونم 

2706