2733
2734
عنوان

دکترژنتیک یا کسی که از جواب ازمایش ژنتیک سر در بیاره لطفا بیاین🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 65 پست

[QUOTE=324411744]یعنی بچه اولتون سالمه؟ [/QUOTE

اونموقع که باردارشدم شهرستان زندگی مسکنم دکترانگفتن مشگل ژنتیکی دارین بایدآزمایش بدین الان میخام تعیین جنسیت وای وی اف کنم تهران آمدم دکترای تهران گفتن بایدآز بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=324411744]یعنی بچه اولتون سالمه؟ [/QUOTE اونموقع که باردارشدم شهرستان زندگی مسکنم دکترانگفتن ...

اها  کجا میخواین ای وی اق انجام بدین؟ 

هزینه اش چقدره؟ 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
اها  کجا میخواین ای وی اق انجام بدین؟  هزینه اش چقدره؟

دکترم شهرستان خودمون اماده پانچرم کردولی عمل پانچرمورفتم تهران بیمارستان گاندی انجام دادم الان ماه دیگه اگه جواب آزمایشام خوب باشه برام انتقال میدن اگه هم خدای نکرده مشگل داشته باشه بایددوباره آزمایش هولگزوم بدم بعدش پی جی دی کنن برام

فعلا۳۵ملیون ۹تومن هم پول همین آزمایش ژنتیکم شده فک کنم ۳۰تومن دیگم واسه تعیین جنسیت جنین هام لازم با ...

مرسی 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱