2733
2764

چندين روزه كه قهر كردم اومدم خونه بابام و شوهرم دنبالم نيومد يعني فكر ميكنم كه چجوري توي اون خونه هس و وسايل منو ميبينه واي دلش تنگ نميشه چقدر مردا سنگ دلن چقدر مردا بي عاطفه هستن اصلاً انگار نه انگار كه با من خاطرات خوشي ام داشته

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻

میدونی چرا چون مردها اصلا بعد قهر رفتن زنهاشون خونه نمی مونن کلا ول میشن

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

چرا وقتی تصمیمتون جدی نیست خونه روترک می کنید 

عزيزم من خودم هميشه اين حرف و قبول داشتم ولي مجبور شدم مجبورم كرد گفت برو ديگه به بن بست رسيده بودم

میدونی چرا چون مردها اصلا بعد قهر رفتن زنهاشون خونه نمی مونن کلا ول میشن

من ميگم چجوري ميتونن انقدر سنگ دل باشن يعني مرد اين همه روز با من زندگي كردي كنار من بيدار شدي خوابيدي يعني من ارزش يه تلفن زدن نداشتم براي تو كه بهم زنگ بزني ارزش يه صحبت نداشتم؟بعضيا چه شانسايي دارن مرد چقدر ميره دنبالشون وقتي قهر ميكنن اينم شانس من

تو اشتباه کردی هیچ موقع خونتو ترک نکن ممکنه غرورش اجازه نده بیاد دنبالت ضایع شی یا مجبور شی خودت و کوچیک کنی برگردی 

قصد جدی نداری چرا میری نمیگی شاید نازت خریدار نداشته باشه میخوای چیکار کنی؟

معلومه از خداشه رفتی

خدانكنه به روز من بيفتي كه اينجوري اين حرف و يكي بهت نزنه قلبت بشكنه به هم جنس خودت رحم نميكني واقعاً چه قلب سياهي داري

من ميگم چجوري ميتونن انقدر سنگ دل باشن يعني مرد اين همه روز با من زندگي كردي كنار من بيدار شدي خوابي ...

عزیزم خودت ناراحت نکن به قول دوستان شاید از خداش بوده بری

اصل ماجرا چیه چرا بهت گفته برو

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
تو اشتباه کردی هیچ موقع خونتو ترک نکن ممکنه غرورش اجازه نده بیاد دنبالت ضایع شی یا مجبور شی خودت و ک ...

ديگه ناچاري اومدم قهر كردم اگر آدم قهر كردن بودم كه با هرچيزي قهر ميكردم ميومدم اولين باره قهر كردم چرا همش ادا خانوم معلمارو در مياريد واسه آدم

از كجا انقدر مطمئني كه توي شرايط من قرار نگيري

عزیزم خودت ناراحت نکن به قول دوستان شاید از خداش بوده بری اصل ماجرا چیه چرا بهت گفته برو

وا مشخص نيست كه اين حرفتون دل آدمو ميشكنه؟شماهم تكرار ميكني؟

در این حد می‌دونم که کسی خونه رو ترک می‌کنه که قصدش واقعا جدایی باشه، نه ناز کردن. بعضی از مردها شوخ ...

خدا هيچكس و به اين روز نندازه كه انقدر درمانده بشه كه شوهرش بگه برو و مجبوري بره

2706