2752
2734
عنوان

درمان سرطان مامانم خیلی خوب بوده 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 56 پست
سلام وقت بخیر ممنون از شما. ما مادرم رو در سازمان بیمه سلامت نشان دار کردیم گفتن حدود بیست و پنج م ...

خداروشکر. 25 میلیون اگه بیمه بده خیلی خوبه. 

انشاالله خدا به همه بیماران از جمله مادر شما شفای عاجل عنایت کنه. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زاکاریا رو دیروز تهیه کردیم هر کجا میشه واسه تزریق رفت یا اینم باید متخصصی چیزی باشه؟ ممنون دوستان

زاکاریا داروی یخچالی هست. توی یخچال نگهداری میشه(توی فريزر نذارید. فقط یخچال) 

فقط توی کلینیک هایی که داروهای شیمی درمانی رو تزریق می کنند استفاده کنید. با سرم استفاده میشه. 

فدات شم سلامت باشی همیشه 

حال مادرشما خوبشده؟ مریض ماهم کبدش خیلی درگیری کمی داره و دکتر آمپول زاکاریا تجویز کردن فردا تزریق میشه ایااین دارو واقعا خوبه؟ توروخدا یچیزی بگید دارم دق میکنم 

حال مادرشما خوبشده؟ مریض ماهم کبدش خیلی درگیری کمی داره و دکتر آمپول زاکاریا تجویز کردن فردا تزریق م ...

سلام دوست عزی. آرزوی سلامتی دارم برای بیمارتون. عزیزم مادر من حال عمومیش خوبه. آخرین اسکن که دی ماه انجام شد نشون داد درمان خوب پیش رفته. دکتر گفت این نمیتونه به تنهایی نتیجه ی شیمی درمانی باشه. زاکاریا خیلی تاثیر داره. مهم ترینش اینه که درصد عود رو خیلی کم میکنه. نگران نباشید انشاالله برای بیمار شما جواب میده و سلامتی کاملشون رو به دست میارن. اگه سوالی داشتید در صورتی که اطلاع داشته باشم حتما پاسخ میدم. 

سلام دوست عزی. آرزوی سلامتی دارم برای بیمارتون. عزیزم مادر من حال عمومیش خوبه. آخرین اسکن که دی ماه ...

مازنجان هستیم و دکتر این آمپولو تجویزکردن توده توی کلیه بود که خارجش کردن و دکترش گفت هیچ نیازی به پرتودرمانی و....نداره تموم شد ولی بعدازدوماه متوجه شدیم کبد کمی درگیرشده و ایمونوتراپیو شروع کردن فردا اولین تزریق زاکاریاس ، تو سایت هرچی میخونم ناامیدمیشم 😓 

مازنجان هستیم و دکتر این آمپولو تجویزکردن توده توی کلیه بود که خارجش کردن و دکترش گفت هیچ نیازی به پ ...

عه ما هم زنجانیم عزیزم. مامانم پیش دکتر منصوری میره. نگران نباش عوارض خاصی نداره. از چی میترسی؟ خوب میشه انشا الله. توکل به خدا کن. 

اینکه درصد عود رو کم میکنه ینی چی ، ینی خوده کبد قرارنیس خوببشه؟  

نه ببین سلول های سرطانی یه خاصیتی دارن خودشونو قایم میکنن. می بینی مریض درمانش تموم شده و خوب شده کامل. بعد، چند ماه یا چند سال دیگه، دوباره عود می کنه بیماری سر و کله اش پیدا میشه و این دفعه درمانش سخت تر میشه. ایمونوتراپی، سیستم ایمنی بدن رو علیه سلولهای سرطانی فعال و هشیار میکنه. مثل دوربین دید در شب. اینطوری اونا نمیتونن خوب مخفی بشن و در نتیجه شناسایی و کشته میشن. اینطوری درصد عود میاد پایین. عوارض کمتری هم نسبت به شیمی درمانی داره. 

مازنجان هستیم و دکتر این آمپولو تجویزکردن توده توی کلیه بود که خارجش کردن و دکترش گفت هیچ نیازی به پ ...

به مطالب سایت ها زیاد توجه نکن. بیمار شما تحت نظر دکتر هست و درمانش کاملا با برنامه جلو میره. بسپار به خدا. باور کن مامان من یه وضعی داشت که اصلا فکر نمی کردیم زنده بمونه که برسه به شروع درمان. ولی خب خدا خواست حالش بهتر شد. البته دکتر گفته تا آخر عمرش درمانش رو نباید قطع کنیم. به هر حال توکل به خدا. هر چی صلاحه همون پیش میاد انشاالله. 

نه ببین سلول های سرطانی یه خاصیتی دارن خودشونو قایم میکنن. می بینی مریض درمانش تموم شده و خوب شده کا ...

ممنونم عزیزم بابت توضیحاتت ، من خیلی نگرانم ، مادرشما بیماریشون چه نوع سرطانی بود؟ مریض ما همش ۳۰سالشه دنیاروی سرم خرابشده 😔 دکترا گفتن خوب میشه 

به مطالب سایت ها زیاد توجه نکن. بیمار شما تحت نظر دکتر هست و درمانش کاملا با برنامه جلو میره. بسپار ...

وتقعا هم همینطوره خواست خدا هرچی باشه همون میشه ، خیلی دعاکن برامون ، خدا مادرتونو براتون حفظ کنه 

2706