2733
2734
عنوان

اطرافتون اونایی که به تازگی.....

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 23 پست
نوبت ازدواج ما شد آسمون تپید😂سکه گرون شد خونه گرون شد همه قیمتا سر به فلک کشید😄 ۳ تا تیکه به عهده ...

😂😂 ما۷ تیکه میگیم سکه هم از ۱۱۴ تا ۲۱۴ 

خیلی دوست دارم تجربه خودتونیا اطرافیانتون از مهاجرت با من به اشتراک بزارین و کامنت کنین🧡💛💚💙💜
طرف ما زیر ۳۱۴ قبول نمیکنن ،مگه اینکه حق طلاق بدن بهش

کجایین کدوم استان

خیلی دوست دارم تجربه خودتونیا اطرافیانتون از مهاجرت با من به اشتراک بزارین و کامنت کنین🧡💛💚💙💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂 ما۷ تیکه میگیم سکه هم از ۱۱۴ تا ۲۱۴ 

آهان خوبه اینطوری.داماد ۷ تا تیکه کالا بخره مسلمه که مهریه به همون نسبت کم میشه.

خواستگارای من انتظار دارن هیچی مهریه و شروط ضمن عقد نخوام جشن عروسی نخوام ولی جهاز کامل بخرم بعد برم تو خونه ۴۰متری اجاره ای زندگی کنم😂

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
آهان خوبه اینطوری.داماد ۷ تا تیکه کالا بخره مسلمه که مهریه به همون نسبت کم میشه. خواستگارای من انتظ ...

چی بگم عزیزم بااین اوضاع اقتصادی خب طبیعیه اینطوری بشن...آدم بخواد ازدواج کنه چاره ای نداره جز اینکه کوتاه بیاد

2731
کجایین کدوم استان

فارس

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو
چی بگم عزیزم بااین اوضاع اقتصادی خب طبیعیه اینطوری بشن...آدم بخواد ازدواج کنه چاره ای نداره جز اینکه ...

نمیشه عروس از همه انتظاراتش کوتاه بیاد هیچی نخواد ولی داماد انتظار جهیزیه و سیسمونی کامل داشته باشه

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
نمیشه عروس از همه انتظاراتش کوتاه بیاد هیچی نخواد ولی داماد انتظار جهیزیه و سیسمونی کامل داشته باشه

اره دیگه اینم هست ....واقعا سخته جهیزیه همه رو دختر بده

سلام. تاپیک آخر من رو لطف میکنین؟
برای یکی از تاپیکهاتون مورد نظرم هست که میدونم بهتون کمک میکنه خوندن مطالب مورد نظرم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
سلام. تاپیک آخر من رو لطف میکنین؟ برای یکی از تاپیکهاتون مورد نظرم هست که میدونم بهتون کمک میکنه خون ...

سلام عزیزم ممنون