2737
2739

یه چیزی ذهنمو بدجور درگیر کرده 

خدایا شکرت که آرزوم برآورده شد😍فردا حرکت می‌کنیم و برای اولين بار آقای مهربونمو زیارت میکنم❤ امام حسینم خیلی امسال گریه کردم خیلی دوست داشتم بیام وقتی همه رفتن اربعین جاموندم😭دلم خیلی شکست 💔 حالم بد شد دلبستم بع اربعین ساله دیگه نذار دلم بازم بشکنه من عاشق دیدن یه بار حرمتم نزار با این عشق بمیرم 🥲میشه واسه کربلایی شدنم یه صلوات بفرستید😭🙏 ❤اللهم الرزقنا شهادت ❤

و میشه واقعا کسی که میدونه بگه براش درخواست دوستی بفرستم و بپرسم 

چون میترسم اینجا سر یه چیز بیخود الکی دعواشه

خدایا شکرت که آرزوم برآورده شد😍فردا حرکت می‌کنیم و برای اولين بار آقای مهربونمو زیارت میکنم❤ امام حسینم خیلی امسال گریه کردم خیلی دوست داشتم بیام وقتی همه رفتن اربعین جاموندم😭دلم خیلی شکست 💔 حالم بد شد دلبستم بع اربعین ساله دیگه نذار دلم بازم بشکنه من عاشق دیدن یه بار حرمتم نزار با این عشق بمیرم 🥲میشه واسه کربلایی شدنم یه صلوات بفرستید😭🙏 ❤اللهم الرزقنا شهادت ❤
و میشه واقعا کسی که میدونه بگه براش درخواست دوستی بفرستم و بپرسم  چون میترسم اینجا سر یه چیز ب ...

درخواست دادم عزیزم بپرس خصوصی

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘