2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مگه چادر قجری فصلیه 

والا امسال که خیلی سرد نبود 

زیرش بافت گرم بپوش

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅

یه مدلش هست حسنا من دارم قشنگه و با بچه راحتم کن کفش پاشنه دار حتما پا میکنم اعتماد ب نفس بهم میده ،زیذش چون پایینش دامنه، شومیز کافیه با شلوار 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2740

با پالتو کم حجم بپوش زیاد گنده نشی

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )
با چه کفشی مناسبه ؟ 

نیم بوت 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
یه مدلش هست حسنا من دارم قشنگه و با بچه راحتم کن کفش پاشنه دار حتما پا میکنم اعتماد ب نفس بهم میده ، ...

زمستونه بافت مشکی زیرش بپوشم خوبه ؟ و کفش پاشنه من نمیپوشم جز پاشنه چی مناسبه ؟

زمستونه بافت مشکی زیرش بپوشم خوبه ؟ و کفش پاشنه من نمیپوشم جز پاشنه چی مناسبه ؟

هر کفشی جز کتونی ،اره بافت بپوش قشنگع 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
با چه کفشی مناسبه ؟  

با ونس سفید خیلی قشنگ میشه کلا عبا و چادر با کتونی ونس سفید اسپرت و شیکه

میتونی نیم بوت پاشنه بلند بپوشی اونم خیلی خانومانس کلا انواع نیم بوت حتی پاشنه کوچیک باشه به نظرم خوبه

کفشای چرم زنونه که روباز نباشن قشنگن باهاش میتونی بپوشی