2737
2734

همیشه سعی کردم با همه چی منطقی برخورد کنم اما امشب واقعا منطقم رو از دست دادم و به علت هایی الان بسیار عصبانی هستم

همه رو تایپ کردم عزیزان اگه جایی بد تایپ کرد ببخشید سعی کنید حدس بزنید

دوس دارم منطقی جوابم رو بدین و راهکار بهم بدین

ما یه دوست خانوادگی داریم که خیلی سال میشه باهم دوستیم و رفت و آمد داریم 

همیشه باهم گرم و صمیمی بودیم و هیچ مشکلی نداشتیم 

مدتی پیش باهم یه مسافرت رفتیم

بچه ی ایشون یه مقدار بیش از حد طبیعی لجباز و یه دنده و جیغ جیغو هست با اینکه پدر و مادر خوب بودن نمیدونم چرا بچه اینطوری شده و ناسازگاری خیییلی زیادی داره حتی باخودش هم لج میکنه

تو این سفر هم این دختر عزیز خیییلی اذیت کرد مارو و با بچه ی من یه سال اختلاف سنی داره

پسر منم یه کم سر به سرش میذاشت ولی خدایی من همش حواسم به پسرم بود و بهش میگفتم مامان ولش کن و کاری بهش نداشته باش اما اون چون خیلی پسرم رو اذیت میکرد خوب بچه ی منم زورش میگرفت  اگه بیستت اون اذیت میکرد مثلا پسر من یه بار اذیتش میکرد

اما همون یه باری که پسر من لجش رو درمیاورد مامانش جیغ و داد که تو دختر منو اذیت میکنی مدام میگفت همش تقصیر پسرت هست که دخترم اینطوری میکنه و کاش نمی اومدم سفر و سفر زهرم شد و پسرت خیلی بچمو عصبی میکنه

خدایی منم هیچی نمیگفتم به احترام دوستیمون 

و بیشتر کارها رو تو سفر خودم انجام میدادم که کمتر اذیت بشه اما اون همه چی رو از چشم ما می دید

خیلی جزییات تو سفر اتفاق افتاد که همش هم بخاطر لجبازی های اون کوچولو با پدر مادرش با خودش با پسر من که حالا من وارد جزییات نمیشم اما من واقعا همه چی رو به پای بچگی اون میذاشتم و با اینکه خیلی هم خودمون هم پسرم اذیت میشدیم هیچی نمیگفتم و همش با لبخند و احترام کامل برخورد میکرد و مدام بچشو بغل میکردم ناز میکردم باهاش صحبت میکردم

بعد از اینکه از سفر برگشتیم رفتارش صد درجه عوض شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجور سفرت اشتباهه همکار شوهرم ۳روز با اومد شمال هزار تومن خرج نکردن

با ماشین ما اومدن اندازه ی وانت وسیله داشتن

زنش میگف شوهرت بد رانندگی میکنه حالم بد میشه...

نوشته بود آیا کسی را چنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم از جنگ ها بازگشته ام با زخم ها و موی سپید... یادگرفته ام صبور باشم و به تماشا قانع 💔

یا اینکه استواری میذاشت ما دلی رفتار میکنیم و بقیه با سیاست

و یه استواری دیگه که خیییلی ناراحتم کرد

با ای مضمون که وقتی به آدمایی که  بی ارزش هستن یا ارزش حیوون ندارن بها بدی فک میکنن پادشاهن

فوق العاده ناراحت شدم اما باز سکوت کردم و تا الان به روی خودم نیاوردم

ب احترام بچت باهاشون کات کن 

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2740

اصلا دلم نمیخواد اینو بگم اما به خاطر اینکه شما یه پیش زمینه داشته باشین میگم وگرنه همه ی ما آدما وقتی ارزش پیدا میکنیم که انسان گونه رفتار کنیم

من هم از نظر شخصی و هم از نظر خانوادگی سطح اجتماعی و فرهنگیمون بیشتر از اون هست

اما دلیل این رفتاراش رو نمیفهمم واقعا

حالا موضوع اصلی که امشب بابتش انقد ناراحتم ، که البته فک نمیکردم انقد ناراحت بشم اما مث اینکه واقعا روم تاثیر گذاشته و فوق العاده عصبی شدم حتی همسرمم به روی خودش نمیاره اما اونم امشب عصبی هست و باهم یه درگیری لفظی با صدای بلند داشتیم که زمینه ی اون همین عصبیت بابت موضوعی که الان میگم

موضوع اینه

من و همسرم یه دوستای دیگه داشتیم که ما یه سالی میشه این دوستامون رو به اوناهم معرفی کردیم و و باب اشنایی رو براشون باز کردیم چون انسان های بسیار فرهیخته ای هستن

حالا یه مدتی میشه هی اون دوست سابقمون به این دوستایی که گفتم باهاشون آشنا کردیم زنگ میزنن که بیاین خونمون( تا حالا خونشون نرفتن) اونا هم چون از طریق ما آشنا شدن مدام به همسرم میگفتم تو یه روز تعیین کن که بریم خونشون چون اونا خیلی اصرار دارن

منم چون همسرم از همون مسافرت خودش رفتارها رو دیده بود و میدونست مدام بهانه میاورد که مثلا خانمم سرکاره یا پسرم کلاس داره یا فردا صبح جلسه دارم نمیتونم تا اخرشب شب نشینی کنم که اینا به ما اصرار نکنن چون اصلا اون دوست سابق مارو دعوت نکرده که بخوایم بریم

ولی اینا چون دوستای ما هستن و این موضوع رو نمیدونن همش به ما اصرار که بیاین

خلاصه اونا امشب رفتن

و ما نرفتیم،

و الان از این عصبی هستم که اینا ما رو دعوت نکردن و دوستای صمیمی ما که خودمون باهاشون آشنا کردیم و اولین بارشونم هست می‌رن اونجا رو دعوت کردن

در صورتی که کل این هفته ما چندتا دوس باهم بودیم و مدام دعوت هم بودیم

حالا خیییلی ناراحتم اخه این دوستای ما باخودشون نمیگن اینا چرا نیومدن ما که خیلی با اونا اشنا نبودیم اینا دوستای خودشون هستن و …

میشه دقیق تر بگین رفتار پسرتون چجوریه و چندشالشونه

به پسرتون توصیه میکردین میگفتین حساسه کاری باهاش نداشته باشه تا این اختلافات وجود نیاد 

و اینکه الانم حق دارین ناراحت شین 

کار ایشونم قشنگ نیس

2706