2733
2734
عنوان

بچه سومم رو باردارم با بچه ۲ و ۴ سال از تجربیاتتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 41 پست
بچها من سرما خوردم اقدام کردم یه هفتست اگه باردار باشم دارو سرماخوردگی بخورم ضرر داره؟ اسی میتونی ع ...

نه ضرر نداره منکه آنتی بیوتیک میخوردم دکتر گفت هیج مشکلی نیست اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه هفتس اقدام کردم تو یه هفته انگار یه چیزی زیر شکمم تو رحمم سنگینی میکنه سخته واقعا

من الان تو ۷ ماه هستم الان سنگین تر شدم سختمه بچه ها مدرسه دارن باید پابشم صبح ها درس هاشون هست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2742
من اینده توام باسه تا بچه ۹.۷.۵ساله البته بچه های من پسرن  بهت تبریک میگم قراره زنگی شاد شیرینی ...

بارداریتون سخت نبود؟ من خیلی استرس دارم . خصوصا نوزاد کوچیک دنیا میاد تصورش برام سخته سه تا بچه رو چطوری نگه دارم . اوایلش سخت نبود براتون؟

من الان تو ۷ ماه هستم الان سنگین تر شدم سختمه بچه ها مدرسه دارن باید پابشم صبح ها درس هاشون هست  ...

سخته ولی میبینی یه جا بزرگ میشن سه تا نو جوون  و جوون تو خونت راه میره و یه روزی کس و کارت میشن بچه سرمایست

بعصی ها از خدا شونه بچه داشته باشن انشالله که اونایی هم که ندارن خدا دامنشونو سبز کنه

بارداریتون سخت نبود؟ من خیلی استرس دارم . خصوصا نوزاد کوچیک دنیا میاد تصورش برام سخته سه تا بچه رو چ ...

اره سخته ولی باید قوی باشی وکمک هم داشته باشی مادری خواهری کسی بیاد کمکت در ضمن شوهرتم خیلی باید کمکت کنه

2738
ایمش پی بود چ چیزایی خوردی

قرص سفیکسیم دو بار مریض شدم خوردم نمیدونستم باردارم . هر دوره ۵ روز روزی یکی خوردم. خیلی مریضی ام بد بود . دکتر شربت دیفن هیدرامین هم داد . بعدش که فهمیدم باردار بودم پرسیدم گفتن مشکلی نداره  . آخه میگن اوایل بارداری خدا جوری جنین رو حفاظت میکنه تا مادر متوجه بشه باردار هست هیچ خطری بهش نرسه.

سخته ولی میبینی یه جا بزرگ میشن سه تا نو جوون  و جوون تو خونت راه میره و یه روزی کس و کارت میشن ...

تو فامیل من دوتا بچه داشتم میگفتن چه خبرتونه هول بودین! ‌ الانم میترسیم به فامیل بگیم آخه هیچکی بچه نمیاره😅

اره سخته ولی باید قوی باشی وکمک هم داشته باشی مادری خواهری کسی بیاد کمکت در ضمن شوهرتم خیلی باید کمک ...

کمک ندارم . شوهرمم دیر میاد به زور کمک میکنه برای همین ترسیدم خیلی

عریزم خودت خواستی؟ آخه جنستم جور بوده 

من اصلا مراقبت و جلوگیری درست و حسابی ندارم . خدا خواسته بود ولی خب خودمم دوستش دارم . البته من کلا بچه دوست دارم ولی یکم زود بود میخواسم واستم بچه هام برن مدرسه بعد اقدام کنم برای سومی. دیگه خدا خواست زودتر شد.

2706